Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Teisėjų klaida nulėmė kontroversišką rungtynių pabaigą ir dramatišką Vašingtono „Wizards“ ekipos (41-24) pergalę Portlande.

39
34
56%
10/18
83%
10/12

Scotto Brookso auklėtiniai svečiuose paskutinę pratęsimo sekundę 125:124 (30:36, 19:24, 33:21, 30:21, 31:12) palaužė vietos „Trail Blazers“ (28-36).

Paskutinę sekundę rezultatą persvėrusį dvitaškį pataikė Markieffas Morrisas, tačiau iš vaizdo pakartojimų matyti, jog „Wizards“ puolėjas prieš metimą užmynė šoninę liniją.

NBA vaizdo pakartojimo rungtynių metu taisyklės neleido arbitrams šio epizodo peržiūrėti iš naujo, o tai ypatingai supykdė „Blazers“ lyderį Damianą Lillardą.

„Nesuprantu, kam turime visas šias kameras ir technologijas, jeigu jie negali peržiūrėti momento, kuris nulemia rungtynių nugalėtojus“, – sakė Lillardas.

Didžiąją rungtynių dalį atsilikinėjęs sostinės klubas ketvirtojo kėlinio pabaigoje įspūdingai spurtavo 15:0 ir išsiveržė į priekį 112:106, tačiau 6 taškus be atsako paskutinę minutę pelnę šeimininkai išplėšė pratęsimą.

Pratęsime likus žaisti 32 sekundes „Blazers“ pirmavo 124:121, o tris baudų metimus mesti tuomet stojęs Bradley Bealas pataikė tik du kartus (123:124).

Kitoje aikštelės pusėje Johnas Wallas blokavo Lillardo metimą ir taip suteikė progą Morrisui per paskutines pratęsimo sekundes suregzti lemiamą ataką.

Rungtynių baigtimi nepatenkinti Portlando klubo sirgaliai žaidėjams paliekant aikštelę į ją mėtė šiukšles, o patys teisėjai kiek vėliau pripažino, jog lemiamas metimas neturėjo būti įskaitytas.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 34, Damianas Lillardas 33, Maurice‘as Harklessas 15.

„Wizards“: Johnas Wallas 39, Bradley Belas 26, Otto Porteris 18 (10 atk. kam.).

Pergalingas Morriso metimas:

Rungtynių vaizdo reportažas:

2017-03-12 12:27
Savo pačių sukurtų taisyklių įkaitais tapo NBA.Kas per nesąmonė,kad negalima peržiūrėti lemiamo momento.Jau ne pirmą kartą taip susivelia teisėjai,bet išvados vistiek nepadaromos.
2017-03-12 10:36