Kazys Maksvytis, Gintaras Kadžiulis ir Jurica Žuža Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Darjušas Lavrinovičius Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Žygimantas Janavičius Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Jamaras Diggsas Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Dainius Šalenga Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Sėkmingiau rungtynių pabaigoje sužaidęs Utenos „Juventus“ klubas sekmadienį „Tete-a-Tete Casino-LKL“ įsirašė dramatišką pergalę. Antano Sireikos vadovaujama ekipa savo aikštėje 74:72 patiesė antroje vietoje turnyrinėje lentelėje žengiančius Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus.

„Laimėjo tie, kas įmetė dviem taškais daugiau. Kovėsi ir viena, ir kita komanda, nemažai klydome, ypač per pirmuosius du kėlinius. Vieno metimo rungtynės yra sėkmės ir atsidavimo reikalas. Nėra lengva žaisti, kada pasikeičia „Lietkabelio“ sudėtis.

Žygimantas Skučas žaidžia centro pozicijoje, Mindaugas Lukauskis – sunkiojo krašto puolėjo. Tiesiog reikia gerai skaityti žaidimą. Nėra taip, kad pasidarė sunkiau. Kol komanda supranta, kur yra tos silpnesnės vietos, tai nėra taip lengva“, – po susitikimo sakė „Juventus“ vairininkas.

Tuo metu „Lietkabelio“ specialistas Kazys Maksvytis nesureikšmino paskutinio rungtynių epizodo, kada lemiamas Lorenzo Williamso metimas skriejo pro šalį, ir akcentavo prastai sužaistą pirmąją mačo dalį.

„Nereikia žiūrėti į pabaigą. Džiaugiuosi, aišku, kad sugrįžome į rungtynes, bet reikia žiūrėti į jas visas. Manau, kad turėjome geriau sužaisti ypatingai pirmąją rungtynių pusę, kai perlaikėme kamuolį, lėtai reagavome į situacijas ir tikrai, manau, mes galime geriau tiek gintis, tiek pulti.

Buvo situacija, kai buvome pasiruošę, turėjome dalintis kamuoliu, antroje pusėje „Juventus“ šiek tiek pakeitė gynybą. Per minutės pertraukėlės vėl atrodo atkreipėme į tai dėmesį, bet tas neveikė, „Juventus“ išlaikė intrigą iki pat pabaigos ir paskui savo aikštėje laimėjo.

Kai būdavo vienos rungtynės po kitų, gal mes geriau buvome tame rungtynių ritme, o dabar turime visą savaitę pasiruošti ir po tos savaitės kažkaip neįtaikome“, – kalbėjo Maksvytis.

2017-03-12 20:11