Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Fantastišką pergalę Ispanijos čempionate iškovojo Jono Mačiulio atstovaujama Madrido „Real“ (16-6) komanda, kurios herojumi tapo Sergio Llullas.

GM: 14

Gynėjas besibaigiant rungtynėms pelnė du taškus ir lėmė „Real“ triumfą namie 76:75 (23:23, 24:13, 15:21, 14:18) prieš „Barcelonos“ (15-7) krepšininkus.

Prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei, Luka Dončičius pataikė baudą ir „Real“ pirmavo 3 taškais – 72:69.

Tada šeimininkai pusantros minutės nepelnė nė taško, Stratosas Perperoglou ir Ante Tomičius pataikė po dvitaškį ir persvėrė rezultatą Barselonos klubo naudai – 73:72.

Po minutės pertraukėlės Anthony Randolphas sugrąžino minimalią persvarą „Real“ ekipai, bet greitai ir vėl ją prarado, kai kitoje aikštės pusėje du taškus pelnė Ante Tomičius – 75:74.

Savo atsakymui dar šešias sekundes turėjusios „Real“ atakos smaigalyje atsidūręs Llullas pataikė dvitaškį ir išplėšė pergalę šeimininkams – 76:75.

Idealiai pirmoje rungtynių pusėje sužaidęs Mačiulis iki ilgosios pertraukos rungtyniavo penkias minutes, per kurias pelnė 9 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/3 baudos), išprovokavo 1 pražangą, 2 sykius prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Antroje mačo dalyje lietuvis dar rungtyniavo penkias minutes, prametė tritaškį ir atkovojo 1 kamuolį.

„Real“: Sergio Llullas 16, Jaycee Carrollas 14, Anthony Randolphas 9, Jonas Mačiulis 9.

„Barcelona“: Stratosas Perperoglou 16, Ante Tomičius 14 (8 atk. kam.), Marcusas Erikssonas 9.

2017-03-13 08:44
Pederastas tas reyesas tik djfageris pasveikint ir gali:D lygina teslius nowitzki tikra legenda su situos puscigoniu tai dar gal ir Jankuna keliam i world starus nes lkl legenda?:D