Ketvirtosiose Italijos krepšinio lygos pusfinalio rungtynėse Milano "Armani Jeans" namuose 69:58 (18:13, 13:15, 26:20, 12:10) įveikė Ramūno Šiškausko Trevizo "Benetton" ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2-2.

Šeimininkai atitrūko po didžiosios pertraukos, kai dviejų taškų persvarą (31:29) per tris minutes pavertė 10 taškų pranašumu (43:33). Nors ketvirtajame kėlinuke svečiai dar priartėjo (59:54), netrukus Milano krepšininkai dar kartą spurtavo ir iškovojo pergalę.

Ne itin sėkminga ši dvikova buvo R.Šiškauskui. Aikštėje jis išbuvo 27 minutes ir pelnė 7 taškus (5/7 baudų, 1/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir pats kartą pažeidė taisykles.

Rezultatyviausiai "Benetton" žaidė: Matteo Soragna 16, Marcusas Goree 13, Massimo Bulleri 8.

"Armani Jeans": Jerry McCulloughas 21, Dante Calabria 19, Josephas Blairas 10.

Paskutinės, penktosios serijos rungtynės šeštadienį bus žaidžiamos Trevize. Iki šiol visas keturias šios poros dvikovas laimėdavo namuose žaidusios ekipos.

2005-06-03 08:45
Na Šiškauskas ir vėl ne itin sėkmingai, šioje serijoje jam nelabai sekasi ;/
2005-06-03 00:57
Gvidonas: o ka dar matai?
Juk iki triju pergaliu zaidzia.
2005-06-03 00:26
"išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2"; "Paskutinės, penktosios serijos rungtynės šeštadienį bus žaidžiamos Trevize" pirma kart matau kad uz vienas rungtynes bus uzskaitomos 2 pergales