Dar vieną pergalę antrajame Europos vyrų krepšinio čempionato etape iškovojo Graikijos rinktinė. Graikai E grupės rungtynėse 85:67 (16:17, 29:17, 19:13, 21:20) nugalėjo Portugalijos krepšininkus.

27-ąją mačo minutę portugalams buvo pavykę priartėti iki 7 taškų (54:47), tačiau kėlinį Graikijos krepšininkai užbaigė spurtu 10:0 ir pabėgo į priekį (64:47).

Ketvirtajame kėlinyje Portugalijos rinktinei intrigos atkurti nepavyko. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 4 minutes ir 12 sekundžių po taiklios Lazaro Papadopoulo baudos komandas skyrė jau 22 taškai (76:54).

Graikija: Dimos Dikoudis 17 (9 atk. kam.), Dimitris Diamantidis 13, Vassilis Spanoulis 10, Lazaros Papadopoulos 9.

Portugalija: Joao Santosas 17, Paulo Cunha 10, Francisko Jordano 8.

Pralaimėję portugalai E grupėje į pirmąjį ketvertą nepateko bei pasitraukė iš kovos dėl medalių. Tuo tarpu Graikijos rinktinė užėmė trečiąją vietą. Būtent su graikais lietuviams tektų žaisti ketvirtfinalyje, jeigu rytoj pergalę švęstų slovėnai.

Jeigu rytoj laimės mūsų šalies rinktinė, tada ketvirtfinalyje mūsiškiai susitiktų su Kroatijos komanda, kuri šiandien 70:83 pralaimėjo rusams.

Nieko keisto.. ;) Atsitiko taip,kaipir turejo nutikti.Laimejo stipresni :)