Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Karlas-Anthony Townsas galingai grūmėsi po krepšiu, Ricky Rubio puikiai skirstė perdavimus, o šių žaidėjų į priekį traukiama Minesotos „Timberwolves“ (28-38) namuose 119:104 (41:23, 23:33, 25:24, 30:24) įveikė pastaruoju metu pergalingai žaidusią Vašingtono „Wizards“ (41-25).

39
44
68%
15/22
13

Ketvirtajame kėlinyje „Wizards“ dukart buvo priartėjusi prie varžovų iki 5 taškų skirtumo, tačiau „Timberwolves“ į pergalę ištempė Townsas, kuris vien per paskutines 12 minučių įmetė 17 iš 39 savo taškų.

Iš viso Minesotos komandos perspektyvusis puolėjas Townsas per 35 minutes pataikė 15 dvitaškių iš 22, 2 tritaškius iš 4 ir visas 3 baudas bei pelnė 39 taškus. Jis taip pat sugriebė 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 44 naudingumo balus.

Tuo metu taip pat spindėjęs Rubio pelnė 22 taškus (6/10 dvit., 2/5 trit., 4/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir atliko net 19 rezultatyvių perdavimų. Jis pagerino „Timberwolves“ ir tuo pačiu savo asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą.

Rubio vien per pirmąjį kėlinį surinko 10 rezultatyvių perdavimų. „Kai kuriose rungtynėse viską matai šiek tiek kitaip, o tai palengvina užduotis. Pirmajame kėlinyje tikrai mačiau skirtingus dalykus aikštėje. Bandžiau nustatyti rungtynių tempą ir nuo pat pradžių būti agresyvus“, – kalbėjo 26-erių metų 193 cm ūgio Rubio.

„Ricky beveik vienas pasirūpino, kad laimėtume šias rungtynes“, – po susitikimo vyresnio komandos draugo indėlį vertino Townsas.

„Wizards“ buvo iškovojusi 5 pergales iš eilės, o išvykų serijoje buvo laimėjusi visus keturis mačus, tačiau pergalių serija nutrūko Minesotoje. „Buvome pasiruošę laimėti visas 5 išvykos rungtynes. Nėra pasiteisinimų, mes tiesiog gerai nežaidėme gynyboje“, – teigė Wallas.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 39 (15/22 dvit., 13 atk. kam., 44 naud. bal.), Ricky Rubio 22 (19 rez. perd.), Nemanja Bjelica 16 (5/5 dvit., 10 atk. kam.), Andrew Wigginsas 15, Brandonas Rushas 12 (4/7 trit.).

„Wizards“: Johnas Wallas 27 (14/19 baudos), Bradley Bealas 20 (7/21 metimai), Bojanas Bogdanovičius 12 (5/5 baudos), Otto Porteris ir Markieffas Morrisas (7 atk. kam.) po 11.