Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Triuškinama pergale Mezon-NKL ketvirtfinalį pradėjo titulą ginanti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 87:56 (15:16, 28:7, 26:19, 18:14) nepasigailėjo Kauno „Žalgiris-2“ ekipos.

14
24
100%
5/5
8

Serijoje iki trijų pergalių Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis serijos mačas ketvirtadienį vyks Kaune.

Antrajame kėlinyje sužaidus 6 minutes rezultatas buvo lygus 21:21, tačiau tuomet svečiai sužaidė katastrofiškas keturias minutes. Šią atkarpą Marijampolės krepšininkai laimėjo net 22:2 ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 43:23.

Trečiajame kėlinyje ir toliau dominavo „Sūduva-Mantinga“, kuri prieš paskutines 10 minučių triuškino varžovus 69:42. Net ir turint milžinišką persvarą, marijampoliečiai neketino sustoti ir ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 10:0 bei įgijo rekordinę 37 taškų persvarą (79:42).

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Udras 22 (5/5 trit.), Evaldas Šaulys (4/5 metimai, 5/5 baudos, 8 atk. kam.), Gintautas Matulis ir Darius Griškėnas po 14.

„Žalgiris-2“: Gytis Masiulis 14 (6/10 dvit., 8 atk. kam.), Laurynas Birutis ir Kristupas Žemaitis po 10, Martynas Arlauskas ir Grantas Vasiliauskas po 8.