Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Mezon-NKL ketvirtfinalio serija pergale pradėjo ir savo namų aikštės pranašumą apgynė Raseinių „Rasų“ ekipa. Ji pirmose rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje 76:66 (16:13, 19:18, 19:19, 22:16) palaužė Vilniaus „Perlą“.

14
19
7
100%
2/2

Serijoje iki trijų pergalių Giedriaus Kurtinaičio vadovaujama kariauna išsiveržė į priekį 1-0. Antrosios rungtynės ketvirtadienį bus žaidžiamos Vilniuje.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 3 minutes „Perlas“ atsiliko tik 3 taškų skirtumu (56:59), tačiau lemiamu metu išryškėjo „Rasų“ pranašumas.

Kajus Okmanas surinko 5 taškus, Šarūnas Vingelis smeigė tritaškį, Rokas Grinius pridėjo du taškus ir Raseinių ekipa pabėgo 69:58. „Perlas“ dukart priartėjo iki 6 taškų skirtumo, tačiau prasidėjus priešpaskutinei minutei Vingelis smeigė eilinį savo tritaškį ir varžovams šansų nebepaliko (74:65).

„Rasai“: Šarūnas Vingelis 28 (5/9 dvit., 6/13 trit.), Tomas Galeckas 14 (7 rez. perd.), Andrius Aleksandrovas 10, Rokas Grinius 8 (7 atk. kam.).

„Perlas“: Arnas Beručka 17 (5 atk. kam.), Lukas Kvedaravičius ir Domantas Pipiras po 11, Karolis Giedraitis ir Tautvydas Pipiras po 8.