Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Pergale Europos taurės pusfinalio seriją pradėjo Valensijos „Basket“ krepšininkai, kurie savo žiūrovų akivaizdoje 83:68 (20:19, 16:16, 19:13, 28:20) palaužė Jeruzalės „Hapoel“ ekipą.

21
32
75%
6/8
100%
3/3

Serijoje iki 2 pergalių Ispanijos komanda išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis serijos mačas penktadienį vyks Jeruzalėje.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes „Hapoel“ priartėjo iki 2 taškų skirtumo (56:58), tačiau tuomet „Basket“ įmetė 6 taškus be atsako ir jau pirmavo 65:56. Vėliau Valensijos klubas dar kartą pelnė 6 taškus iš eilės ir jau turėjo 12 taškų pranašumą (71:59), kurio svečiams per likusį laiką sumažinti nepavyko.

Šiame mače du tritaškius iš 7 pataikęs Rafa Martinezas tapo daugiausiai tritaškių Europos taurės turnyre pataikiusiu krepšininku. Dabar jis yra įmetęs 208 tritaškius ir aplenkė iki tol lyderiu buvusį Marko Popovičių.

„Basket“: Fernando San Emeterio 21 (6/8 dvit.), Bojanas Dubljevičius (10 atk. kam.) ir Joanas Sastre po 11, Luke’as Sikma 9 (8 atk. kam.).

„Hapoel“: Tarence’as Kinsey 22 (7 atk. kam.), Curtis Jerrellsas 13 (5 atk. kam.), Amare’as Stoudemire’as 10 (8 atk. kam.).