Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Puikią gynybą demonstravę Naujojo Orleano „Pelicans“ (27-40) iškovojo antrąją pergalę paeiliui. Donato Motiejūno atstovaujama ekipa namuose 100:77 (23:16, 27:20, 27:18, 23:23) nepaliko vilčių Portlando „Trail Blazers“ (29-37) krepšininkams.

15
25
15
3

Lietuvis šiame mače žaidė epizodiškai. Puolėjas aikštėje praleido paskutines dvi susitikimo minutes ir atkovojo vieną kamuolį.

„Blazers“ duso varžovų gynybos gniaužtuose ir per pirmus tris kėlinius nesugebėjo viršyti 20 taškų ribos.

Šeimininkai pranašumą vis didino. Po dviejų kėlinių jis siekė 14 taškų (50:36), o po trečiojo – 23 (77:54).

Likus kiek daugiau nei 3 minutėms iki susitikimo pabaigos Solomonas Hillas pataikė tolimą metimą ir padidino „Pelicans“ persvarą iki rekordinės 26 taškų ribos.

Rungtynių puošmena tapo įspūdingas Anthony Daviso dėjimas. Puolėjas ore pagavo DeMarcuso Cousinso perduotą kamuolį ir apsisukęs krovė jį į krepšį.

Šiame susitikime „Pelicans“ suklydo tik 5 kartus ir tai yra klubo sezono rekordas. Alvino Gentry auklėtiniai taipogi pasiekė geriausius sezonu rezultatus tokiose statistinėse grafose, kaip praleisti taškai (77) bei varžovų taiklumas (30,3 proc.).

Neradęs kelių link varžovų krepšio Portlandas sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes. Ekipoje tik du krepšininkai įmetė daugiau nei 10 taškų.

„Pelicans“: DeMarcusas Cousinsas 22 (9 atk. kam., 3 per. kam.), Anthony Davisas 15 (15 atk. kam., 3 blk.), Jordanas Crawfordas 13, Solomonas Hillas 12, E'Twaunas Moore'as 11.

„Blazers“: Damianas Lillardas 29 (4/7 trit.), Shabazzas Napieras 10, Meyersas Leonardas 9, C.J. McCollumas 8.