Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

„Golden State Warriors“ (53-14) buvo netoli ketvirtojo pralaimėjimo iš eilės, tačiau Draymondas Greenas pasistengė, kad to būtų išvengta.

20
29
79%
11/14
8

Greenas užpildė visas statistikos protokolo grafas ir jo vedamas „Warriors“ panaikino 16 taškų deficitą bei 106:104 (35:34, 23:25, 20:31, 28:14) palaužė Filadelfijos „76ers“ (24-43).

Filadelfijos klubas trečiajame kėlinyje buvo nutolęs 90:74, tačiau „Warriors“ nenuleido rankų. Trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo pradžioje jie spurtavo 10:0, taip sumažindami atsilikimą iki 86:90.

„76ers“ strigo puolime, o „Warriors“ po Shauno Livingstono metimo galiausiai išsiveržė į priekį – 93:92. Komandos kelis kartus dar keitėsi pirmaujančiųjų vaidmenimis, kol galiausiai šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako ir nutolo 104:99.

Paskutinę mačo minutę „76ers“ kelis kartus galėjo rezultatą išlyginti, tačiau vis įstrigdavo „Warriors“ gynyboje ir Oklando ekipa išsaugojo pergalę.

„Warriors“ komandoje visur buvo pilna Greeno. Jis pelnė 20 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius bei blokavo 6 metimus.

Šiame mače pirmaujanti komanda keitėsi net 21 kartą.

„Warriors“: Stephenas Curry 29 (5/13 trit.), Klay Thompsonas 28 (5/9 trit.), Draymondas Greenas 20 (8 rez. perd., 7 atk. kam., 6 blk.), Mattas Barnesas 10 (9 atk. kam.).

„76ers“: Dario Šaričius 25 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Jahlilas Okaforas 22, Ruchaunas Holmesas 14, Timothe'as Luwawu 10.

kunigas
Laimes kudikiai gsw,sixeriai turejo pergale rankose ir nesugebejo islaikyt iki galo,bravo dario shariciui - rookie of the year