Niujorko „Knicks“ puolėjas Kristapas Porzingis praėjusią naktį dėl šlaunies traumos buvo priverstas palikti aikštę, o vėliau į ją daugiau nesugrįžo.

ST: 0.69
BS: 2.02
TO: 1.74
GM: 58

Latvis susižeidė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet susidūrė su Indianos „Pacers“ gynėju Monta Ellisu. Porzingis parkrito ant parketo ir kurį laiką rėkdamas ranka laikė skaudančią vietą.

Jį nuo parketo pakėlė komandos draugas Willy Hernangomezas ir vienas „Knicks“ trenerių.

Po mačo pats krepšininkas pažymėjo, kad iškart pajautė didžiulį skausmą, tačiau tikėjosi, jog trauma nebus itin sudėtinga.

Antrąjį sezoną NBA žaidžiantis 21-erių metų 221 cm ūgio atletas vidutiniškai per 32 minutes pelno po 18 taškų, atkovoja po 7,2 kamuolio, atlieka po 1,4 rezultatyvaus perdavimo ir blokuoja po 2 metimus.

Pergalingame susitikime 87:81 su Indianos „Pacers“ aukštaūgis per 25 minutes spėjo pelnyti 11 taškų (4/11 dvit., 1/6 trit.), atkovoti 3 kamuolius, atlikti 3 rezultatyvius perdavimus ir blokuoti 3 metimus.

Šį sezoną Porzingis sužaidė 58 iš 68 komandos rungtynių.