Rimo Girskio treniruojama Mariupolio "Azovmaš" komanda iškopė į Ukrainos pirmenybių finalą. Penktadienį "Azovmaš" svečiuose 63:59 (8:17, 20:12, 13:17, 22:12) įveikė du krepšininkus iš Lietuvos turintį Južno "Chimik".

Seriją iki trijų pergalių "Azovmaš" laimėjo lengvai. Nė karto nepralaimėję Mariupolio krepšininkai iškopė į finalą tiesiausiu keliu – nugalėjo 3-0.

Trečiajame mače "Azovmaš" ekipai Arnas Kazlauskas pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių). Per 26 minutes puolėjas iš Lietuvos atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Južno komandoje rezultatyviausias buvo Nerijus Varnelis, per 29 minutes surinkęs 17 taškų (2/3 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 4/4 baudų). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius bei du sykius jį perėmė.

Andrius Lepinaitis per 14 minučių "Chimik" komandai surinko 5 taškus (1/3 dvitaškių, 2/2 baudų) bei atkovojo vieną kamuolį.

Finale "Azovmaš" kovos su Kijevo "Kyiv" ekipa, kuri pusfinalyje taip pat 3-0 nugalėjo Odesos "MBK Odessa". Dėl bronzos "Odessa" klubui teks kautis su "Chimik" krepšininkais.

2005-06-04 14:49