Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ atsidūrė per žingsnį nuo Mezon-NKL pusfinalio. Suvalkijos sostinės krepšininkai antrose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Kaune 78:58 nugalėjo vietos „Žalgirį-2“.

13
23
10
6

Dabar marijampoliečius nuo pusfinalio skiria vos viena pergalė, serijoje jie pirmauja jau 2-0. Vietą tarp keturių stipriausių lygos komandų Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai užsitikrinti galės jau šeštadienį, kuomet Marijampolėje vyks trečiosios serijos rungtynės.

Jei pirmajame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko įgyti ryškesnio pranašumo, tai „Sūduvos-Mantingos“ persvara augti pradėjo antrajame ketvirtyje, kuomet po laimėtos atkarpos 11:2 svečiai įgijo saugesnį pranašumą (44:35).

Dar labiau savo pranašumą NKL čempionai padidino trečiajame kėlinyje, kurio pabaigoje svečiai pelnė devynis taškus paeiliui ir savo persvarą išaugino iki dviženklės (64:50).

Ketvirtajame kėlinyje savo sirgalių palaikomi jaunieji žalgiriečiai vietos komandos šturmo neišvydo. „Sūduva-Mantinga“ ir toliau išlaikė sukauptą pranašumą ir iš Kauno išsivežė dar vieną svarbią pergalę.

Marijampoliečiams šiose rungtynėse pavyko sėkmingiau kovoti po krepšiais. Kovą dėl kamuolių svečiai laimėjo 45:26.

Trečiasis serijos mačas vyks šeštadienį Marijampolėje. Susitikimo pradžia – 16 val.

„Žalgiris-2“: Kristupas Žemaitis ir Laurunas Birutis po 13, Gytis Maisiulis 11.

„Sūduva-Mantinga“: Kinu Rochfordas 17, Darius Griškėnas 13, Ernestas Ežerskis 10, Aurimas Kieža ir Gintautas Matulis po 9.