Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Jeruzalės „Hapoel“ klubas išsaugojo viltis žengti į Europos taurės finalą. Simone Pianigiani auklėtiniai antrajame pusfinalio mače namie 79:66 (24:14, 17:23, 12:20, 26:9) nugalėjo Valensijos „Basket“ krepšininkus.

18
20
71%
5/7
50%
2/4

Dabar serijos rezultatas tapo lygus – 1-1. Lemiamos rungtynės bus žaidžiamos Valensijoje.

Didžiąją rungtynių dalį nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, tad visi reikalai sprendėsi mačo pabaigoje.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Hapoel“ pranašumas siekė tik du taškus (67:65), tačiau tuomet šeimininkai spurtavo 12:1 ir varžovams nebepaliko jokių vilčių. Valensijos krepšininkai per beveik paskutines mačo 6 minutes pelnė vos vieną tašką.

Šios rungtynės prasidėjo neįprastai anksti – 14 val. Taip atsitiko dėl to, kad penktadienį Izraelyje besileidžiant saulei prasideda Šabo šventė, kurios metu judėjai negali dirbti, taigi susitikimas turėjo būti sužaistas iki 17 val.

„Hapoel“: Tarence'as Kinsey 18, Curtisas Jerrellsas 17, Yotamas Halperinas 11, Amare'as Stoudemire'as 9 (8 atk. kam.).

„Basket“: Rafa Martinezas 22, Pierre'as Oriola 12, Willas Thomasas 10.