Westermannas apie lemiamą metimą: „Nebuvo ko prarasti“

2017-03-17 21:21
Kova dėl kamuolio Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Edgaras Ulanovas žaidžia nugara Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Šarūnas Jasikevičius džiaugiasi dar viena pergale Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Lukas Lekavičius aštrina žaidimą Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis

0 taškų pirmoje rungtynių. 12 – po ilgosios pertraukos ir pergalingas tritaškis. Toks buvo Leo Westermanno vakaras Kazanėje, išsaugojęs Kauno „Žalgirio“ viltis kovoje dėl Eurolygos ketvirtfinalio.

Su kamuoliu – Lukas Lekavičius

Dėl anksti gautų dviejų pražangų Westermannas iki ilgosios pertraukos žaidė kiek mažiau nei 9 minutes, tačiau po ilgosios pertraukos grįžo visai kitoks. Antroje dvikovos dalyje jis pataikė 5 metimus iš 7, o nė vienas nebuvo svarbesnis nei tritaškis paskutinę kėlinio minutę.

„Žalgiris“ atsilikinėjo 76:77, atakos laikas ėjo į pabaigą, o kamuolys buvo Leo rankose. Jankūnas pribėgo lyg statytų užtvarą, tada iškart atsitraukė, du šalia buvę UNIKS žaidėjai sudvejojo, ir prancūzas paleido metimą iš toliau nei 8 metrų. Kamuolys netrukus skrodė tinkliuką.

„Nebuvo ko prarasti, atakai buvo likusios 4 sekundės. Džiugu, kad įkrito“, – po dvikovos šypsojosi prancūzas.

„Tai buvo dalelė sėkmės, – pripažino Šarūnas Jasikevičius. – Bet manau, kad ir jie gana sunkių metimų gale pataikė. Smagu, kad pavyko Leo išsaugoti antrai pusei, nes pirmoje jis greitai prisirinko pražangų. Bet jis jau patyręs tai išlaukė savo pabaigos.“

„Kai atrodo, kad prisiveji varžovus, o gauni tokį dūrį paskutinėmis atakos sekundėmis, yra labai skaudu. Net neabejoju, kad tai buvo vienas lūžį sukėlusių metimų“, – pridėjo Artūras Milaknis.

Likus žaisti 8 sekundes, šaltakraujiškumą pademonstravo ir Paulius Jankūnas. Dvi jo baudos padidino „Žalgirio“ persvarą iki 84:80, todėl po to, kai kitoje atakoje Keithas Langfordas pataikė tritaškį, „Žalgiris“ vis dar kontroliavo rungtynes.

21
30
100%
8/8
56%
5/9

Renaldas Seibutis stojo prie baudų metimo linijos, likus žaisti 1 sekundę, realizavo pirmą baudą, tyčia prametė antrąją, ir kauniečiai triumfavo.

„Jie pirmoje rungtynių pusėje daug pelnė taškų, turėjome tai sukontroliuoti ir antroje mačo dalyje tai padarėme geriau. Tada ir puolime kamuolys atsidurdavo ten, kur norėjome. Protingas krepšinis lėmė mūsų pergalę šiandien“, – teigė Westermannas.

„Žalgirio“ dabar laukia itin sudėtinga atkarpa – mačas sekmadienį Utenoje, po to antradienį Kaune su „Anadolu Efes“, o ketvirtadienį – Tel Avive su vietos „Maccabi“.

„Pirmiausia reikia atsigauti fiziškai, po to reikia pasiruošti kaip įmanoma geriau kitoms rungtynėms. Tai nebus lengva, nes ryt visą dieną keliaujame, po to turime žaisti sekmadienį su labai gera komanda. Nebus lengva, bet reikės pailsėti, paruošti kūnus kitoms rungtynėms. Vis dar siekiame bilieto į ketvirtfinalį, todėl kiekviena detalė bus labai svarbi“, – sakė Westermannas.

Rungtynių reportažas:

2017-03-18 13:34
butent,LKL atotrukis nuo kitu komandu ganetinai saugus,todel laikas butu lyderiams duot pailset,tegu jaunimas aria
2017-03-18 12:31
Kampot
Visiškai nėra ko draskytis tam LKL'e, tegul aria vokietis su Valinsku, jau geriau pralaimėt nei gauti traumą.
2017-03-18 07:46
padidino „Žalgirio“ persvarą iki 84:80, todėl po to, kai kitoje atakoje Keithas Langfordas pataikė tritaškį, „Žalgiris“ vis dar kontroliavo rungtynes.

Jus rimtai paziurekit i rezultata

--
2017-03-17 22:32
4 rungtynes per 6 dienas,pzdc dar nera taip buve turbut
2017-03-17 22:18
Bet tvarkaraštis tai žiaurus-rungtynės kas antrą dieną.Nepasirinksi jo ir yra kaip yra,bet komandai tikra nepavydžiu.Sunki savaitė laukia.
2017-03-17 22:02