Paulius Jankūnas: „Kita savaitė – daug ką lemianti“

2017-03-17 21:24
Žalgiriečiai po rungtynių Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Lukas Lekavičius aštrina žaidimą Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Lukas Lekavičius veržiasi arčiau krepšio Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Šarūnas Jasikevičius džiaugiasi dar viena pergale Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Su kamuoliu – Lukas Lekavičius Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Kazanėje patiesė vietos UNIKS krepšininkus 82:80, tačiau ilgai šia pergale džiaugtis jie negalės, kadangi jų laukia viena sunkiausių atkarpų šį sezoną.

Su kamuoliu – Lukas Lekavičius

Rytoj vidurdienį jie pradės kelionę Lietuvos link, o sekmadienį 17 val. jau Utenoje LKL pirmenybių mače kovos su „Juventus“ ekipa. Kita savaitė laukia dar sunkesnė – antradienį Eurolygoje žalgiriečiai namie žais itin svarbiose rungtynėse su Stambulo „Anadolu Efes“, o jau ketvirtadienį Tel Avive laukia mūšis su „Maccabi“.

„Žalgiris“ su 12 pergalių ir 14 nesėkmių atsilieka dviem laimėjimais nuo aštuntoje vietoje esančios „Anadolu Efes“. Ši laukianti atkarpa gali nulemti „Žalgirio“ sezoną Eurolygoje, todėl koncentracija prieš ją – maksimali.

„Iš trenerių buvo pasakyta, kad reikia taupyti jėgas, nes kita savaitė mums yra daug ką lemianti. Reikia gerai valgyti ir gerai miegoti, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ šypsodamasis sakė „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas. – Šįvakar niekur neisime, nes kita savaitė laukia įtempta, tad liksime namie ir eisime miegoti.“

Jankūnas po pergalingų rungtynių pabrėžė, kad varžovus patempė patirtis. Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ buvo įgijęs rekordinę 9 taškų persvarą, tačiau netrukus oponentai net persvėrė rezultatą.

„Žinojome, kad UNIKS rungtyniauja gerai. Ir treneriai minėjo, kad jie turi daug patyrusių krepšininkų, kurie žino, kaip sužaisti tokius mačus. Mačas tai parodė – buvome pabėgę, bet jie išlygino rezultatą ir rungtynių pabaigoje vėl reikėjo įgyti persvarą iš naujo“, – kalbėjo krepšininkas.

Pirmoje mačo dalyje „Žalgiris“ dažnai strigo gynyboje, o oponentams buvo leista pelnyti 43 taškus. Po ilgosios pertraukos kauniečiai pagerino darbą po savuoju krepšiu ir leido varžovams įmesti 37 taškus.

„Antroje pusėje pradėjome agresyviau gintis, nes pirmajame kėlinyje to nebuvo, jie sumetė daug taškų. Ir per pertrauką treneris akcentavo, kad trūksta agresyvumo, kad reikia labiau mažiukus spausti aikštelėje. Galbūt jie šiek tiek pavargo, padarė klaidų, o tai davė naudos“, – pasisakė Jankūnas.

Vaizdo reportažas ir komentarai:

Pauliaus Jankūno komentaras:

2017-03-18 09:30
CorinthiansPagarba Kapitonui. Kol Zalgiris tures Jankuna tol lkl ziedai bus musu be konkurencijos.

paulius iki isejimo uzleis savo vieta kitam, ir ismokys ji visko ka moka :) lkl ziedai bus tik zalgirio
-1
2017-03-18 02:30
Geriausią sezoną žaidžia Jankūnas,nors jau artėja link veterano.Va ką reiškia aukštas žaidimo lygis ir atsidavimas mylimai komandai.Tikras kapitonas.
2017-03-17 22:56
captain
tuoj turetu paskelbti janki sios savaites MVP :)
2017-03-17 22:40
R
Teisejavimo lygis- be lygio...Slavai ir graikas teisejavo slavams. Isidemejau ta lenka zamojski. Labai prastai, tendencingai teisejauja jau ne pirmas rungtynes. Kroato teisejavimas ne ka geresnis. leido Unicsui zaisti regbi. Vos prisiliecia zalgirietis, svilpia prazanga...Gerai kad viskas baigesi gerai. Ulanovas jau ne pirmas rungtynes zaidzia tragiskai.Bet pergale pasiekta, o tai svarbiausia!
2017-03-17 21:53