Nuotr. TASS – Scanpix

Netikėtą nesėkmę Eurolygos turnyre patyrė Pirėjo „Olympiakos“ (18-7) krepšininkai. Jie savo žiūrovų akivaizdoje iššvaistė 16 taškų persvarą ir 71:80 (27:14, 21:21, 11:22, 12:23) suklupo prieš Stambulo „Galatasaray“ (8-17).

14
23
2
5

Rungtynių pradžia graikams nieko blogo nežadėjo – jie jau pirmajame kėlinyje šovė į priekį ir po 10 minučių buvo priekyje 27:14.

Antrajame ketvirtyje Pirėjo komandos krepšininkai kelis kartus įgijo 16 taškų pranašumą, tačiau ji greitai ištirpo trečiajame kėlinyje. Tuomet „Galatasaray“ laimėjo atkarpą 18:3 ir išlygino rezultatą 57:57.

Lemiamo kėlinio metu pirmaujanti komanda keitėsi 5 kartus. Paskutinį kartą „Olympiakos“ pirmavo 69:68, o tuomet 8 taškus be atsako pelnė „Galatasaray“ (76:69). Graikai dar priartėjo iki 5 taškų, tačiau mačo pabaigoje turkai pelnė dar 4 taškus be atsako ir šventė pergalę.

„Olympiakos“: Georgios Printezis (8 atk. kam.) ir Erickas Greenas po 14, Kostas Papanikolaou (6 atk. kam.), Vassilis Spanoulis (6 klaidos) ir Khemas Birchas (6 atk. kam.) po 7.

„Galatasaray“: Vladimiras Micovas 18 (4/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud. bal.), Alexas Tyusas 14 (7/8 dvit., 5 atk. kam., 23 naud. bal.), Gokseninas Koksalis 13, Sinanas Guleras (8 rez perd.) ir Austinas Daye po 8.

Neįtikėtinas Austino Daye metimas:

Austinas Daye tritaškiu lygina rezultatą:

2017-03-18 02:44
Keistai čia OLY pralaimėjo.Su visais lyderiais sugebėjo nusileisti vieniems autsaiderių.O turkai jei būtų taip žaidę visą sezoną,tai dabar žymiai aukščiau stovėtų.
2017-03-17 23:43
Dr. Išminties Mechanikas
Jokios. Geriausiu atveju galima pritempti iki to, kad OLY bus daugiau motyvacijos neatiduoti taško EFESUI (kas šiaip „Žalgiriui“ gal ir būtų naudinga, su sąlyga, kad pats „Žalgiris“ irgi nepraloš). Galima daryti tokią prielaidą, nes OLY dar laukia kovos prieš REAL ir CASK, kur tų taškelių gali ir nepajėgti pasiimti.
2017-03-17 23:03