Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Toronto „Raptors“ (40-29) klubas sužaidė pasakišką ketvirtąjį kėlinį, o Kanados ekipai tai garantavo pergalę. Dwane'o Casey auklėtiniai svečiuose 87:75 (16:13, 24:25, 20:28, 27:9) susitvarkė su Detroito „Pistons“ (33-36) vyrukais.

14
19
100%
8/8
8

Jonas Valančiūnas šiame susitikime ant parketo praleido 24 minutes, per kurias jis spėjo pasižymėti pelnydamas 10 taškų (5/7 dvit.) ir atkovojant 8 kamuolius. Jis taip pat kartą blokavo metimą, perėmė kamuolį, suklydo ir dukart prasižengė.

Kanados klubo pergalę užtikrino kaip iš natų sužaistas ketvirtasis kėlinys, kuomet per paskutines 9 susitikimo minutes kanadiečiai spurtavo 24:3, „Pistons“ įmetant vos vieną metimą iš žaidimo. Iš viso per ketvirtąjį kėlinį „Raptors“ savo oponentams leido įmesti tik 9 taškus.

„Dievai tau visada palankūs, kuomet tu stengiesi iš visų jėgų“, – sakė Casey.

Sėkmingiausią rungtynių atkarpą Toronto komanda sužaidė be Valančiūno. Jis buvo pakeistas trečiojo kėlinio pabaigoje ir aikštėje nuo to laiko nebepasirodė.

„Iki paskutinių minučių maniau, kad mes sužaidėme geras gynybines rungtynes, tačiau mūsų puolimas šiandien buvo nematomas“, – po rungtynių sakė „Pistons“ treneris Stanas Van Gundy.

„Pistons“ komandai tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas iš eilės. Tuo metu banguoja ir „Raptors“, kuri per paskutinius devynis susitikimus pralaimėjo penkis kartus.

„Raptors“: Serge'as Ibaka 17 (9 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 14, DeMarre Carrollas 12, Normanas Powellas 11, Jonas Valančiūnas 10.

„Pistons“: Reggie Jacksonas 20, Tobiasas Harrisas 14, Jonas Leueris 13.

Valančiūno dėjimas:

2017-03-18 12:39
DeRozanas net 6 perd.atliko.Pergalė iš karto atėjo,kai jis daugiau komandai žaidžia,o ne sau.
2017-03-18 11:11