Nuotr.: Fortūna
Nuotr. Fortūna

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkės išvykoje 65:39 (23:14, 12:15, 12:4, 18:6) pranoko Kauno „Aistes-LSU“ ir laimėjo seriją 2-0.

26
41
1
69%
11/16

Pusfinalyje Viliaus Stanišausko auklėtinių lauks reguliaraus sezono nugalėtojos Marijampolės „Sūduvos“ barjeras.

Nuo pat dvikovos pradžios iniciatyva priklausė „Fortūnos“ krepšininkėms, kurios po Linos Mikelevičienės tritaškio paskutinę pirmojo kėlinio sekundę turėjo 9 taškų pranašumą – 23:14.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui viešnių persvara pirmą kartą tapo dviženklė (25:15), bet ilgai tokia nesilaikė, nes „Aistės-LSU“ priartėjo – 20:25. 18-ąją minutę komandas skyrė vos vienas taiklus metimas (31:28), bet įpusėjus dvikovai klaipėdietės vėl buvo atitolusios kiek saugesniu atstumu – 35:29.

Po didžiosios pertraukos prabėgus pusantros minutės skirtumas vėl tapo dviženklis – 39:29. „Aistės“ įklimpo „Fortūnos“ gynyboje ir per ketvirtį įmetė vos 4 taškus, taip atsidurdamos labai nepavydėtinoje situacijoje – 33:47.

Paskutiniame kėlinyje klaipėdietės įgijo jau 16 taškų pranašumą (49:33), kuri užtikrino ramų žaidimą iki pat rungtynių pabaigoje.

„Aistės-LSU“: Karolina Kazočiūnaitė 12 (8 atk. kam.), Laura Želnytė 8 (9 atk. kam., 6 kld.), Klaudija Serkevičiūtė 7 (0/5 tritaškiai).

„Fortūna“: Justina Matuzonytė 26 (17 atk. kam.), Lina Mikelevičienė 14 (8 atk. kam.), Roberta Mizgerytė 10 (5 atk. kam.).