Dwyane'o Wade'o trauma trečiajame kėlinyje nesutrikdė Majamio "Heat" ir jie iškovojo vieną svarbiausių pergalių šį sezoną – namuose 88:76 (28:26, 25:13, 20:21, 15:16) įveikę Detroito "Pistons", jie vos viena pergale atsilieka nuo NBA superfinalo.

Rezultatyviausias "Heat" krepšininkas trečiajame kėlinyje susižeidė šonkaulį ir, nors paskutiniame ketvirtyje dar bandė grįžti į aikštę, tačiau skausmas krūtinėje buvo per didelis.

"Tai – labai labai skausminga trauma, – po dvikovos kalbėjo Majamio klubo treneris Stanas Van Gundy. – Toks jausmas, lyg kaskart įkvėpdamas jis jaustų dūrimą. Turėsime palaukti, kad išsiaiškintume (kokio rimtumo trauma)".

Laukti Majamio klubas negalės ilgai, nes jau šeštadienį Detroite vyks šeštosios serijos rungtynės. "Pistons" puolėjas Rasheedas Wallace'as vėl pažadėjo, kad namuose jie laimės.

"Visi nori pamatyti septintąsias rungtynes, nes kita serija jau pasibaigė. Todėl mes laimėsime šeštąsias rungtynes", – užtikrintai kalbėjo R.Wallace'as.

Šiose rungtynėse šeimininkai atitrūko antrajame kėlinuke, kai po spurto 11:0 įgijo 14 taškų pranašumą (53:39). Trečiajame kėlinyje po D.Wade'o metimo ekipas skyrė net 20 taškų (67:47).

Rezultatyviausiai "Heat" žaidė: Shaquille'as O'Nealas 20 taškų, Damonas Jonesas ir Dwyane'as Wade'as po 15, Udonis Haslemas 14 (13 atkovotų kamuolių), Rasuelas Butleris 12.

"Pistons": Richardas Hamiltonas 21, Chauncey Billupsas 19, Tayshaunas Prince'as 11.

2005-06-03 15:25
su sulawzytu shonkawliu nepazaisi... dar ble jei plawti pradurs tai visai ragas.
2005-06-03 11:19
wade traumotas tai blogai,bet jeigu wade detroite zais tai heat finale
2005-06-03 10:58
Na be Wade, Heat turėtų pralaimėti kitas rungtynes, bus 3-3...ir viskas spręsis 7 mače..
2005-06-03 10:33
gaila wade'o, bet nieko ra'ZYDAS walasas vel nusisnekejo apie savo pergale, 6 gal laimes, 7 niekaip...