Nuotr.: LaPresse - Scanpix
Nuotr. LaPresse - Scanpix

Tautvydas Lydeka Italijos lygoje surengė sėkmingą pasirodymą ir buvo vienas savo komandos lyderių, tačiau jo ginama Sasario „Banco di Sardegna“ svečiuose 65:77 (15:26, 21:14, 18:19, 11:18) neatsilaikė prieš Davido Logano vedamą Avelino „Sidigas“.

Gimimo vieta: Druskininkai, Lietuva

Pralaimėjusių komandoje Lydeka per 29 minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 4/4 baudos), sugriebė 4 kamuolius, perėmė ir prarado po vieną kamuolį, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 13 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose sėkmingai žaidė šį sezoną Vilniaus „Lietuvos ryte“ pradėjęs Davidas Loganas. Jis per 27 minutes pelnė 19 taškų (5/5 dvit., 3/8 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

„Sidigas“: Levi Randolphas 21, Davidas Loganas 19 (5/5 dvit.), Marquesas Greenas 11 (8 atk. kam.).

„Banco di Sardegna“: Rokas Stipčevičius 18, Trevoras Lacey 16, Tautvydas Lydeka 14.