Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Saragosos „Tecnyconta“ (8-16) gynėjų duetas Martynas Gecevičius ir Adas Juškevičius pelnė po dviženklį taškų skaičių, tačiau jų indėlio komandai nepakako.

Ispanijos pirmenybių susitikime lietuvių ginama ekipa svečiuose po kovos iki paskutinės minutės 92:100 (21:33, 26:23, 30:20, 15:24) turėjo pripažinti Andoros „MoraBanc“ (12-11) pergalę.

Pralaimėjusių ekipoje Gecevičius per 31 minutę pelnė 18 taškų (0/1 dvit., 6/10 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 18 naudingumo balų.

Tuo metu Juškevičius per 24 minutes įmetė 11 taškų (1/3 dvit., 3/5 trit.), sugriebė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dukart prasižengė, išprovokavo 1 pražangą bei surinko 12 naudingumo balų.