Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Ketvirtąjį trigubą dublį iš eilės surinko ir Hjustono „Rockets“ (48-22) į pergale atvedė įžaidėjas Jamesas Hardenas, kurio ginama komanda svečiuose po įnirtingos kovos 109:105 (26:26, 25:30, 29:18, 29:31) įveikė Denverio „Nuggets“ (33-36).

40
37
10
10

Po dviejų kėliniu „Rockets“ turėjo 5 taškų deficitą, tačiau trečiajame ketvirtyje vienas Hardenas pelnė 18 taškų ir padėjo Hjustono ekipai atkarpą laimėti 29:18 bei įgyti 6 taškų persvarą.

Visgi rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę, kuriai prasidėjus „Rockets“ pirmavo minimaliu skirtumu (106:105). Tuomet vieną baudą pataikė Nene (107:105), o du Willo Bartono metimai skriejo pro šalį ir likus 5 sekundėms „Nuggets“ privalėjo prasižengti. Hardenas realizavo baudų metimus ir „Rockets“ šventė sudėtingą pergalę.

Nugalėtojų komandoje Hardenas per 37 minutes pelnė 40 taškų (8/15 dvit., 3/8 trit., 15/17 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė du kamuolius, 8 kartus suklydo ir surinko 37 naudingumo balus.

Denverio ekipa susitikime vertėsi be kelių traumas patyrusių Danilo Gallinari ir Darrello Arthuro bei kirkšnį susižeidusio Wilsono Chandlerio.

„Nuggets“: Gary Harrisas 17, Nikola Jokičius 16, Juanas Hernangomezas ir Jameeras Nelsonas (11 rez. perd.) po 11, Jamalas Murray 12, Kennethas Fariedas 11 (8 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 40 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Clintas Capela 16 (8 atk. kam.), Nene 14 (7 atk. kam.), Lou Williamsas 12.