Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Memfio „Grizzlies“ (40-30) kovo mėnesį pradėjo penkiomis nesėkmėmis iš eilės, tačiau dabar jau iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

19
24
86%
6/7
6

Po pralaimėjimų serijos atsitiesusios komandos šįkart nesustabdė vieni iš Vakarų konferencijos lyderių San Antonijaus „Spurs“ (52-16) – „Grizzlies“ po sėkmingo ketvirtojo kėlinio triumfavo 104:96 (29:18, 15:25, 31:30, 29:23).

Įpusėjus ketvirtam kėliniui Memfio klubas pirmavo 89:86, o tuomet surengė atkarpą 9:1 ir įgijo didžiausią persvarą susitikime – 98:87. Netrukus Greggas Popovichius jau išleido savo atsarginius žaidėjus.

„Žaidžiame taip akcentuodami gynybą, kaip nežaidėme visą sezoną. Atrodo, jog toks žaidimas beveik prilygsta atkrintamųjų varžybų ritmui“, – po mačo sakė rezultatyviausias nugalėtojų žaidėjas Mike’as Conley.

Sėkminga „Grizzlies“ gynyba lėmė, jog „Spurs“ 15 kartų prarado kamuolį, o iš žaidimo atakavo 44 proc. taiklumu. Šį sezoną „Spurs“ yra geriausiai tritaškius pataikanti NBA ekipa, tačiau šįkart įmetė vos 9 tolimus metimus iš 28.

„Įveikti tokio kalibro komandą šiuo metu mums yra didžiulė pergalė“, – akcentavo „Grizzlies“ treneris Davidas Fizdale’as.

Po rungtynių „Spurs“ atstovai peikė savo žaidimą. „Padarėme per daug klaidų, jog laimėtume krepšinio rungtynės“, – pripažino Popovichius. „Tai tikrai nebuvo geriausias mūsų pasirodymas“, – sakė po keturių praleistų mačų ant parketo sugrįžęs Tony Parkeris.

„Grizzlies“: Mike’as Conley 19 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Zachas Randolphas 18 (7 atk. kam.), Marcas Gasolis 16 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), JaMychalas Greenas 13.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 22 (7 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge’as 21 (9 atk. kam.), Jonathanas Simmonsas 14.