Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Filadelfijos „76ers“ (26-43) klubas.

8
23
4
2

Dario Šaričiaus vedami Bretto Browno auklėtiniai namuose 105:99 (25:23, 21:28, 30:28, 29:20) palaužė vienus Ryfų konferencijos lyderius – Bostono „Celtics“ (44-26) krepšininkus.

Prieš prasidedant priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei du taškus pelnęs Marcusas Smartas buvo sumažinęs „Celtics“ atsilikimą iki minimalaus – 95:96, bet tuomet svečiai per kitas dvi atakas nepelnė nė taško.

Į tai T.J. McConnellas ir Šaričius atsakė pataikydami po dvitaškį bei „76ers“ persvarą padidindami iki penkių taškų – 100:95.

Kitoje atakoje Marcusas Smartas pelnė du taškus, bet tuoj pat Nikas Stauskas smeigė tritaškį, Geraldas Hendersonas vėliau pridėjo du taiklius baudų metimus ir šeimininkų persvara išaugo iki aštuonių taškų – 105:97.

Smartas paskui realizavo abi baudas, „Celtics“ vienos atakos metu net dusyk kartojo savo metimus, bet nei vienas iš jų tikslo nepasiekė ir namuose triumfavo „76ers“.

Mačą starto penkete pradėjęs Šaričius aikštėje praleido 32 minutes, per kurias pelnė 23 taškus (8/16 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė, 1 sykį suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

„76ers“: Dario Šaričius 23 (10/20 metimai), Robertas Covingtonas 16 (8 atk. kam.), Timothe'as Luwawu-Cabarrotas 13.

„Celtics“: Alas Horfordas 27 (8 atk. kam.), Jae Crowderis 15, Terry Rozieras 14 (10 atk. kam.), Avery Bradley 13, Kelly Olynykas 12.

Rungtynių epizodai:

Dario Šaričiaus žaidimo epizodai:

2017-03-20 13:50
Thomsas antras rungtynes jau nezaide, ir nera celtics zaidimo, jeigu ne jis tai celtics dabar 20-55 sedetu. Jis tikrasis MVP, rytoj pries Wizards jau turetu zaisti, matysit kaip pasikeis zaidimas :)
2017-03-20 03:09
Jei taip ir toliau bus antras geriausias kada žaides kroatas NBA po Draženo Petrovičiaus

--
2017-03-19 23:40
Pukis
Sixers dinastija kuria. Jojonsu simmonsu ir dario su corvingtonu kalnus nunes.

--
2017-03-19 22:49
sirgalius
O kada perskaitysim,kad ir Kuzia su DMO buvo savo komandu priešakyje,kai ju komandos laimejo?

2017-03-19 22:11
Sunku bus Bostonui dėl 1 v.Rytuose pakavot,kai tokius taškus praranda.O Šaričius tai žygiuoja geriausio metų naujoko ritmu.Tampa rimčiausiu pretendentu atsiimti šitą prizą.