Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Niujorko „Knicks“ (27-43) klubas parodė nagus Los Andžele, sumažindamas triuškinantį atsilikimą iki vienženklio, tačiau nuo pralaimėjimo Jeffo Hornaceko auklėtinių tokia kova neišgelbėjo.

30
25
60%
9/15
43%
3/7

Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Niujorko ekipa svečiuose 105:114 (23:29, 30:34, 19:34, 33:17) buvo įveikta vietos „Clippers“ (42-29) krepšininkų.

Kuzminskas ant parketo praleido 18 minučių ir per šį laiką spėjo pelnyti 8 taškus (1/2 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Visus savo taškus Kuzminskas surinko ketvirtajame kėlinyje. Tuomet, kai rungtynių baigtis buvo aiški.

Lietuvis žaidimu mėgavosi tuomet, kai „Clippers“ klubas jau buvo nutolęs nebepavejamai, o didžiąją savo pranašumo dalį „Clippers“ susikrovė trečiajame kėlinyje, po kurio komandas skyrė solidus skirtumas (97:72).

Vis tik ketvirtajame kėlinyje įprastai mažiau rungtyniaujantys krepšininkai savo darbą atliko. „Knicks“ klubas netikėtai pradėjo artėti prie varžovų, kol iki susitikimo pabaigos likus pusantros minutės, komandas po Rono Bakerio metimo skyrė jau tik vienženklis skirtumas (101:109).

Tačiau likusio laiko buvo per mažai ir sėkminga Niujorko komandos atkarpa sumaišties į rungtynes neįnešė – „Clippers“ pergalei grėsmė nekilo.

Kol „Knicks“ komandai kovoti šį sezoną praktiškai nebeliko priežasties, „Clippers“ klubas grumiasi dėl geresnės pozicijos prieš atkrintamąsias. Dabar Doco Riverso kariauną nuo ketvirtoje vietoje esančios Jutos „Jazz“ skiria tik viena pergalė. Ketvirtoji vieta Vakaruose komandai užtikrintų namų aikštės pranašumą pirmajame atkrintamųjų etape.

„Knicks“ ekipa pralaimėjo jau septynerias rungtynes iš pastarųjų devynerių.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 30, Austinas Riversas 17, DeAndre Jordanas (10 atk. kam.), J.J. Redickas ir Jamalas Crawfordas po 14, Chrisas Paulas 13 (13 rez. perd.).

„Knicks“: Derrickas Rose'as ir Kristapas Porzingis (11 atk. kam.) po 18, Carmelo Anthony 16, Justinas Holiday 11.