Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Isaiah Thomasas po dvejų rungtynių pertraukos vėl sugrįžo ant parketo ir atvedė Bostono „Celtics“ (45-26) į pergalę. Namuose žaidusi ekipa nepaisant prasto ketvirtojo kėlinio 110:102 (30:28, 28:19, 34:28, 18:27) palaužė Vašingtono „Wizards“ (42-28) krepšininkus.

16
24
60%
6/10
5

Po šios pergalės Bostono klubas dar labiau įsitvirtino antroje Rytų konferencijos vietoje – ekipa už trečioje vietoje esančią „Wizards“ jau iškovojo trimis pergalėmis daugiau. Tuo metu nuo pirmoje vietoje žengiančios Klivlando „Cavaliers“ ji atsilieka dviem laimėjimais.

Po dviejų kėlinių „Celtics“ jau turėjo 11 taškų pranašumą, o trečiajame ketvirtyje Thomasas pelnė 12 taškų ir padėjo savo ekipai pabėgti į priekį 92:75. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Wizards“ priartėjo iki 6 taškų skirtumo (100:106), tačiau išsigelbėti nesugebėjo.

„Su šiais varžovais visada vyksta fizinės rungtynės, visada būna nešvarių pokalbių. Mes esame krepšininkai ir tai mėgstame, mums patinka tokios sąlygos, bet turime išlikti protingi ir šiandien tai padarėme“, – po mačo kalbėjo Thomasas.

Tai buvo 46-osios rungtynės šį sezoną, kuriose 28-erių metų 175 cm ūgio Thomasas pelnė bent 25 taškus. Daugiau tokių rungtynių turėjo tik Russellas Westbrookas ir Jamesas Hardenas.

Po kelio traumos ant parketo sugrįžęs Thomasas per 35 minutes surinko 25 taškus (5/9 dvit., 2/10 trit., 9/11 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė du kamuolius.

Rungtynėse techninėmis pražangomis buvo nubausti Brandonas Jenningsas ir Terry Rozieras. Jenningsas kelis kartus pastojo oponentui kelią, o šis nustūmė varžovą.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 25, Avery Bradley 20 (9 atk. kam.), Alas Horfordas (9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Jae Crowderis (9 atk. kam.) po 16, Marcusas Smartas 10.

„Wizards“: Bradley Bealas 19, Johnas Wallas 16 (8 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius ir Markieffas Morrisas po 14, Jasonas Smithas 13.