67%
6/9
100%
11/11

Puikiai trečiąjį kėlinį sužaidęs Mindaugas Stašys atvedė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandą į Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pusfinalį.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 83:75 (21:18, 19:18, 25:13, 18:26) nugalėjo „Šilutės“ krepšininkus ir seriją laimėjo 3-1.

Stašys trečiajame kėlinyje pelnė 10 taškų ir inicijavo svečių spurtą. Prieš lemiamą ketvirtį „Nafta-Uni-Akvaservis“ pirmavo 65:49 ir atrodė, kad pergalė jau ranka pasiekiama.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pradėjo mažinti skirtumą ir priartėjo iki 68:70. Visgi tuomet Stašys pelnė keturis taškus, Deividas Anužis pridėjo tritaškį ir klaipėdiečiai susigrąžino saugų pranašumą (77:68), kurio užteko iki mačo pabaigos.

Klaipėdiečiai pusfinalio serijoje žais su Šakių „Vyčiu“, kuris 3-1 pranoko „Telšių“ krepšininkus.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 29, Deividas Anužis 14, Džiugas Slavinskas 12 (9 atk. kam.), Edvinas Alunderis 10, Benas Bagdonavičius 8.

„Šilutė“: Brianas Wanamakeris 19, Aurelijus Pukelis 15, Arvydas Eitutavičius 14, Ulysses Thomas 12, Darius Kibildis 8.