Nuotr.: Hoptrans-Sirenos
Nuotr. Hoptrans-Sirenos

Vilniaus „Kibirkšties“ komanda nesėkme pradėjo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalio seriją. Sostinės ekipa savo namų arenoje 62:71 (10:16, 18:20, 15:16, 19:19) pirmą kartą šį sezoną nusileido Kauno rajono „Sirenų“ ekipai ir serijoje iki 2 pergalių atsilieka 0-1. Atsakomosios rungtynės šeštadienį vyks Garliavoje.

21
21
78%
7/9
29%
2/7

Po ilgosios pertraukos iniciatyva priklausė „Hoptrans-Sirenoms“, kurios išlaikė dviženklį atotrūkį – 43:33. Likus žaisti 4 minutes, vilnietės pelnė 5 taškus be atsako ir sumažino turimą deficitą pusiau – 38:43. Likus žaisti minutę, garliaviškių pranašumas siekė 4 taškus, tačiau tolimą metimą smeigė Dalia Belickaitė, dar du taškus pridėjo Kornelija Balčiūnaitė ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 9 taškų persvarą – 52:43.

Paskutiniame kėlinyje garliaviškių pranašumas šoktelėjo iki 14 taškų – 59:45. Įpusėjus ketvirčiui „Kibirkštis“ surengė spurtą 9:2 ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų – 54:61. Likus žaisti mažiau nei 2 minutes intriga pasidarė dar didesnė, nes vilnietės deficitą sumažino iki 3 taškų – 60:63. Likus pusei minutės, komandos apsikeitė tiksliais baudų metimais – 65:62. Per likusį laiką Lino Šalkaus auklėtinės pademonstravo geležinę gynybą ir baudų metimais įtvirtino pergalę – 71:62.

„Po pirmo serijos mačo nusivilti – tai atiduoti visas likusias pergales varžovėms”, – sakė „Kibirkšties“ komandos vyriausioji trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė. – Įsivėlėme į varžovių žaidimą, buvo kažkoks spaudimas, merginos nesusitvarkė su įtampa, pridarėme daug klaidų, tai teks į finalą eiti sunkesniu keliu. Mes savęs tikrai nelaikėme favoritėmis, dvi savaites praleidome be rungtynių, o varžovės visą laiką žaidė, išlaikė ritmą. „Sirenos“ pirmą kartą šį sezoną turėjo visas žaidėjas, o mes turime praradimą. Jeigu mano komanda netikės, kad galime laimėti seriją, tai geriau rytoj net nesikelti iš lovos“.

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė 17 (9 atk. kam.), Justina Kraujūnaitė 16 (5 atk.kam.), Daugilė Šarauskaitė 9 (10 atk. kam.).

„Hoptrans-Sirenos“: Gabrielė Gutkauskaitė 21, Dalia Belickaitė 13, Kornelija Balčiūnaitė 11 (9 atk. kam.), Eglė Tarasevičiūtė 10 (5 atk. kam.).

2017-03-22 12:15