50%
2/4
83%
5/6

Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (16-11) ekipa. Ispanai svečiuose net 96:71 (28:11, 25:26, 21:16, 22:18) sutriuškino Bambergo „Brose“ (9-18) krepšininkus.

Baskai visas problemas išsprendė jau pirmojoje mačo dalyje. Po pirmojo kėlinio jie pirmavo 28:11 ir to pakako, kad dviženklė persvara būtų išlaikyta iki mačo pabaigos.

Tai buvo antra didžiausia „Baskonia“ komandos pergalė šiame sezone. Įspūdingiausią pergalę baskai pasiekė lapkričio mėnesį, kuomet namuose 86:52 nepasigailėjo Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkų.

Tadas Sedekerskis nugalėtojų gretose žaidė 6 minutes ir 10 sekundžių. Per šį laiką mūsiškis išprovokavo 1 pražangą, gavo bloką ir prametė dvitaškį. Paskutinę rungtynių minutę visi komandos draugai stengėsi sukurti progą pasižymėti lietuviui, tačiau šiam nepavyko.

Ši pergalė Vitorijos krepšininkams suteikė šansą per likusius tris turus pakilti net iki trečiosios turnyro lentelės vietos.

„Mes norėjome jaustis patogiau, todėl spaudėme varžovus ir neleidome jiems žaisti lengvai“, – pasakojo naudingiausias mačo žaidėjas Chase'as Budingeris.

„Rezultatas rodo, kad pergalė buvo lengva, tačiau ji tokia nebuvo. Esu patenkintas Larkino ir Budingerio žaidimu. Pirmas tarpusavio rungtynes Ispanijoje žaidėme labai blogai, todėl čia norėjome sužaisti geriau“, – kalbėjo „Baskonia“ treneris Sito Alonso.

„Baskonia“: Chase'as Budingeris ir Shane'as Larkinas po 17, Tornike Šengelia 16 (12 atk. kam.), Rodrigue Beaubois 9.

„Brose“: Jerelas McNealas 17, Lucca Staigeris 12, Danielis Theisas 11, Patrickas Heckmannas 6.