Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Mariaus Grigonio atstovaujamas Tenerifės „Iberostar“ klubas iš pirmųjų FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynių Prancūzijoje grįžta parsiveždamas lygų rezultatą.

GM: 13

Mačas tarp Ispanijos klubo ir Vilerbano ASVEL baigėsi lygiosiomis – 62:62 (16:12, 16:18, 13:22, 17:10). Tai reiškia, kad į Čempionų lygos pusfinalį pateks ta komanda, kuri bet kokiu skirtumu laimės rungtynes Tenerifėje.

Grigonis šiose rungtynėse ant parketo praleido 25 minutes ir per jas pelnė 16 taškų (3/5 dvit., 3/6 trit., 1/1 baud. met.) ir buvo rezultatyviausias Tenerifės klubo žaidėjas.

„Iberostar“ komandai atsitiesti pavyko tik ketvirtajame kėlinyje, kuriame ispanai panaikino septynių taškų pranašumą, kai po Timo Abromaičio tritaškio rezultatas tapo lygus (59:59).

Iki mačo pabaigos likus 16 sek. svarbiu faktoriumi tapo Grigonis. Snaiperis pelnė du taškus su varžovo pražanga, tačiau per likusį laiką ASVEL spėjo surengti atsakymą ir po šeimininkų tritaškio rezultatas vėl išsilygino (62:62).

„Iberostar“: Marius Grigonis 16, Aaronas Doornekampas 12, Devinas White'as 8.

ASVEL: Walteris Hodge'as 12, Nikola Dragovičius 11.

2017-03-22 06:47
na ka,sezonui persiritus i antra puse ir mariui atsigaunant po traumos akivaizdu kad jis tampa vis svarbesne komandos dalimi.su tokiu zaidimu jis pretenduoja i rinktines startini

Komanda: Tenerifės Iberostar
Pozicija: SG, PG