Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Los Andželo derbyje intrigos nebuvo. „Clippers“ (43-29) anksti susikrovė tokią persvarą, kad mačo pabaigoje rezultatyviausias žaidėjas Chrisas Paulas rungtynes galėjo stebėti kartu su savo jaunuoju sūnumi. „Clippers“ svečiuose 133:108 (33:24, 37:16, 38:34, 25:36) nesulaukė pasipriešinimo iš „Lakers“ (20-51).

27
30
8
100%
5/5

Iš paskutinių 19 tarpusavio rungtynių „Clippers“ laimėjo 17 susitikimų. Šįkart ji triuškino varžovus, todėl Paulas ketvirtajame kėlinyje jau sėdėjo ant suolo, kur prie atbėgo ir sūnus. Ant suoliuko buvo atsidūrę ir kiti „Cliipers“ pagrindiniai krepšininkai.

Rungtynių pradžioje „Clippers“ krepšininkai spurtavo 13:2 ir niekada į varžovus neatsigręžė. Po dviejų kėlinių jie jau pirmavo 70:40, tad „Lakers“ krepšininkams prošvaisčių neliko. Jau nuo trečiojo kėlinio į aikštę žengė „Lakers“ atsarginiai žaidėjai.

Rungtynėse net 8 „Clippers“ atstovai pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Lakers“: Brandonas Ingramas 21, Julius Randle’as 19 (7 atk. kam.), D’Angelo Russellas 18, Ivica Zubacas 17 (7 atk. kam.), Thomas Robinsonas 16.

„Clippers“: Chrisas Paulas 27 (8 atk. kam.), J.J. Redickas 24 (4/5 trit.), Austinas Riversas 18, Jamalas Crawfordas 15, Blake’as Griffinas (8 atk. kam.) ir DeAndre Jordanas (11 atk. kam.) po 12.