Nuotr.:

Eurolygos autsaiderių dvikova baigėsi Stambulo „Galatasaray“ (10-17) komandos pergale. Turkijos ekipa namuose 75:67 (21:23, 24:6, 12:12, 18:26) nugalėjo Kazanės UNIKS (7-20) krepšininkus.

Šeimininkai visą pranašumą susikrovė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo net 24:6 ir į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 45:29. Likęs mačo laikas tebuvo formalumas.

17
20
83%
5/6
2

UNIKS ekipai tai buvo 10-asis iš eilės pralaimėjimas.

Turkai tritaškius metė net 45,5 proc. taiklumu (10/22), kuomet rusai pataikė 28,6 proc. tolimų metimų (6/21). „Galatasaray“ atliko 20 rezultatyvių perdavimų, o UNIKS asistuoti pavyko 9 kartus.

„Visos Eurolygos rungtynės yra sunkios. Per pastarąją savaitė turėjo sunkias rungtynes su „Olympiakos“ ir „Bešiktaš“. Šįvakar mūsų pergalę nulėmė gera gynyba“, – kalbėjo naudingiausias mačo žaidėjas Jonas Diebleris.

„Po prasto Eurolygos starto, mes pradedame žaisti gerai. Antroje sezono pusėje žaidžiame labai gerai. Džiaugiuosi savo žaidėjais ir tikiuosi, kad per likusias trejas rungtynes rungtyniausime taip pat gerai“, – mintimis dalijosi „Galatasaray“ treneris Erginas Atamanas.

„Galatasaray“: Jonas Diebleris 17, Austinas Daye 12, Alexas Tyusas 10, Blake'a Schilbas 9.

UNIKS: Keithas Langfordas 24, Quino Colomas 11, Pavelas Antipovas 8, Latavious Williamsas 7.