Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Niujorko „Knicks“ (27-44) klubo laivas ir toliau išlieka daužomas pralaimėjimų. Šį kartą Jeffo Hornaceko kariauna suklupo Solt Leik Sityje, kur 101:108 (34:26, 21:25, 20:21, 26:36) nusileido vietos „Jazz“ (44-28) krepšininkams.

35
46
13
4

Tai buvo jau trečioji iš eilės ir aštuntoji „Knicks“ komandos nesėkmė per paskutines 10 rungtynių. Po šio pralaimėjimo „Knicks“ klubas susilygino su Sakramento „Kings“ ekipa ir turi šeštą blogiausią rezultatą lygoje.

Tuo metu Jutos klubas nutraukė savo trijų pralaimėjimų seriją.

Mindaugas Kuzminskas pasireikšti gavo tik 5 minutes, per kurias prametė vienintelį mestą dvitaškį. Kitose statistinėse kategorijose puolėjas pasižymėjo tik viena pražanga.

Problemas svečiams iš Niujorko šįkart kėlė „Jazz“ centras Rudy Gobertas. Prancūzas per 38 minutes pelnė 35 taškus (13/14 dvit., 9/12 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, kartą atliko rezultatyvų perdavimą ir sužaidė geriausią karjeros mačą.

Nors „Knicks“ komandai Rytų konferencijoje vaikytis jau nebėra ko, Hornacekas ir toliau stengiasi palaikyti aukštą tempą, aikštelėje laikydamas visus lyderius. Šiame susitikime visi startinio penketo žaidėjai rungtyniavo mažiausiai 31 minutę.

„Knicks“ klubas dar kontroliavo pirmąją rungtynių pusę, kai po dviejų kėlinių pirmavo 55:51. Vis tik vėliau Niujorko komandos reikalai pakriko, ir ketvirtąjį kėlinį dešimties taškų skirtumu (26:36) pralaimėjęs „Knicks“ klubas visiškai kapituliavo.

Prieš šias rungtynes buvo pagerbtos ir 1997-ųjų NBA finalo „Jazz“ sudėties legendos. Ceremonijoje dalyvavo tokie žinomi vardai kaip Johnas Stocktonas ar treneris Jerry Sloanas. Pagerbtas buvo ir dabartinis „Knicks“ treneris Hornacekas, kuris tąkart taip pat buvo „Jazz“ nariu. Tiesa, ceremonijoje nedalyvavo Karlas Malone'as.

„Jazz“: Rudy Gobertas 35 (13 atk. kam.), Gordonas Haywardas 19, George'as Hillas 15, Joe Johnsonas ir Raulis Neto po 10.

„Knicks“: Kristapas Porzingis 24, Derrickas Rose'as 17, Carmelo Anthony 16, Courtney Lee 12.