23
2
100%
4/4

Milano „Emporio Armani“ (7-21) su Mantu Kalniečiu patyrė eilinį pralaimėjimą Eurolygoje. Italijos čempionai namuose 76:84 (14:29, 22:21, 16:14, 24:20) nusileido gausiai atvykusių fanų palaikomai Bambergo „Brose“ (10-18) komandai.

Vokietijos čempionai smūgį „dizaineriams“ sudavė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 29:14. Antrojo ketvirčio pabaigoje „Brose“ pranašumas siekė net 21 tašką (50:29).

Po didžiosios pertraukos italai skirtumą ėmė tirpdyti. Likus žaisti pustrečios minutės po Miroslavo Raduljicos taiklių baudų šeimininkų atsilikimas ištirpo iki 5 taškų (72:77).

Visgi visas viltis sužlugdė kitoje atakoje tritaškį smeigęs Fabienas Causeuras, o jam į pagalbą atskubėjęs Nikos Zisis pridėjo dvitaškį ir nugalėtojas tapo aiškus.

Tai buvo jau septintasis „Emporio Armani“ pralaimėjimas iš eilės Eurolygoje. Italijos komanda su Kazanės UNIKS dalijasi paskutine vieta pajėgiausiame Europos turnyre.

Kalnietis per 29 minutes pelnė 8 taškus (1/5 dvit., 2/8 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, gavo bloką ir surinko 9 naudingumo balus.

„Komanda šiandien žaidė gerai, turėjome didelį pranašumą, tačiau varžovai mus pavijo. Antroje mačo dalyje praradome ritmą ir jie pradėjo artėti“, – kalbėjo naudingiausias mačo žaidėjas Causeuras.

„Visuomet laimėti svečiuose yra geras jausmas. Labai džiaugiuosi, kad sulaukėme tiek daug fanų iš Vokietijos“, – kalbėjo „Brose“ treneris Andrea Trinchieri.

„Brose“: Fabienas Causeuras 17 (8 atk. kam.), Jerelas McNealas 12, Leonas Radoševičius ir Nicolo Melli (8 atk. kam.) po 9.

„Emporio Armani“: Ricky Hickmanas 20, Miroslavas Raduljica 19, Andrea Cinciarini 9, Mantas Kalnietis ir Jamelas McLeanas po 8.