Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Carmelo Anthony nerungtyniavo, o tuo puikiai pasinaudojo Mindaugas Kuzminskas. Lietuvis žengė į starto penketą ir sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių bei pasiekė asmeninį atkovotų kamuolių rekordą.

30
30
5
100%
8/8

Visgi sėkmingo Kuzminsko indėlio Niujorko „Knicks“ (27-45) ekipai neužteko – ji varžovų aikštėje 95:110 (23:37, 23:30, 22:18, 27:25) neatsilaikė prieš Portlando „Trail Blazers“ (33-38).

Kuzminskas per 32 minutes pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 2/5 trit., 6/6 baudos), sugriebė 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dukart suklydo, triskart prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Iki šiol Kuzminskas daugiausiai buvo atkovojęs 7 kamuolius.

Kuzminskas jau po trečiojo kėlinio buvo pelnęs 14 taškų ir buvo rezultatyviausias „Knicks“ žaidėjas, tačiau paskutinio ketvirčio metu beveik nežaidė.

Niujorko komanda rungtyniavo be problemų su keliu turinčio Anthony ir čiurnos skausmus jaučiančio Derricko Rose'o. Startiniame penkete pasirodė trys NBA debiutantai – Kuzminskas, Guillermo Hernangomezas ir Ronas Bakeris. Šie krepšininkai pelnė 17 iš pirmųjų 23 komandos taškų.

„Blazers“ lyderis Damianas Lillardas iki šių rungtynių po NBA „Visų žvaigždžių“ pertraukos pelnė po 31,2 taško, o šįkart surinko 30 taškų (5/10 dvit., 4/7 trit., 8/8 baudos). Jis 25 arba daugiau taškų pelno jau 8 rungtynėse paeiliui, o tai yra geriausia jo karjeros atkarpa.

„Blazers“: Damianas Lillardas 30 (4/7 trit., 8/8 baudos), C.J. McCollumas 20, Jusufas Nurkičius 16 (10 atk. kam.), Allenas Crabbe 11.

„Knicks“: Kristapas Porzingis 18 (9 atk. kam.), Courtney Lee 16, Mindaugas Kuzminskas 14 (2/5 trit., 6/6 baudos, 8 atk. kam.), Chassonas Randle’as 13, Guillermo Hernangomezas 10 (8 atk. kam.).

Rungtynių epizodai:

Damiano Lillardo pasirodymas:

2017-03-24 21:08
kai komandoj turi Jordana su Pippenu arba Shaqa su Kobe, tai ir trikampiai, ir keturkampiai ir visokie kitokie n-kampiai puolimai gerai eina, o kai komandos lyderiai yra du ballhogeriai apytustem galvom, tai cia ir du Philai nepadetu. :D
2017-03-24 19:23
coach K
durnas tu gal, kad ta jo komanda niekad ir nepademonstravo trikampio puolimo. pradedant carmelo ir rose, niekas net neketina jo ispildyt, tad philui belieka laukt, kol atsikratys jais
2017-03-24 12:44
Korsaras
Kad tas Phill durnius. Pats netreniruoja, bet uzstriges su tuo trikampio puolimu. Negi nemato kad jau tris metus nieko neiseina su tuo jo puolimu. Jei treneris dirbtu taip kaip pats moka, tai tikiu buti viskas geriau. O dabar treneris tik tarpininkas tarp Phillo ir komandos.

--
2017-03-24 12:21
Puikiai pasinaudojo jam suteiktom minutėm Kuzia.Dabar turėtų daugiau laiko gauti žaisti,nes komanda jau kaip ir nekovoja dėl PO,o Melo neaišku,ar dar verta žaisti.Gal pamatysim dar geresnių Mindaugo rungtynių.