Nuotr.: REUTERS - Scanpix
Nuotr. REUTERS - Scanpix

LeBronas Jamesas beveik negalėdamas atmerkti akies laikė prie jos šlapią kompresą, tačiau kovingumą pademonstravęs Klivlando „Cavaliers“ (47-24) lyderis svarbiu metu sugrįžo ant parketo ir atvedė savo klubą į pergalę.

32
42
11
88%
14/16

Po kontakto su Jeremy Lambu akį susižeidęs Jamesas buvo arti trigubo dublio, o Tyronno Lue auklėtiniai svečiuose 112:105 (33:31, 26:22, 31:32, 22:20) pranoko Šarlotės „Hornets“ (32-40) ir užsitikrino savo diviziono nugalėtojų vardą.

Jamesas pelnė 32 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir sugriebė 9 atšokusius kamuolius, o jo žaidimas leido Klivlando klubui ketvirtojo kėlinio pradžioje įgyti dviženklį pranašumą 99:87.

Likus žaisti 4 minutes „Hornets“ pasivijo 99:100, bet 7:0 spurtavę svečiai atitrūko 107:99. Šeimininkai dar bandė gelbėtis, tačiau paskutiniosiomis minutėmis prie baudų metimo linijos nuolat stojęs Jamesas beveik neklydo ir leido savo komandai džiaugtis pergale.

Po mačo Jamesas susitiks su gydytojais, kurie patars, ar jam reikia praleisti artėjančias rungtynes.

„Hornets“: Kemba Walkeris 28, Marco Belinelli 22, Nicolas Batumas 19, Cody Zelleris 15.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 32 (11 rez. perd., 9 atk. kam.), Kyrie Irvingas 26, Kevinas Love‘as 15 (12 atk. kam.).