Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Sunkią pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse įsirašė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (12-16) komanda.

18
25
50%
3/6
75%
3/4

Ramūno Cvirkos vadovaujamas klubas išvykos rungtynėse 94:90 (21:24, 27:26, 26:17, 20:23) palaužė Kėdainių „Nevėžio“ (6-22) krepšininkų pasipriešinimą ir atsirevanšavo jiems pirmajame rate patirtą nesėkmę Kėdainių arenoje.

Pirmoje mačo dalyje spurtą 12:3 surengę kėdainiečiai antrojo ketvirčio viduryje pirmavo dviženkle persvara – 34:24, tačiau jam besibaigiant „Pieno žvaigždės“ priartėjo per du taškus – 48:50.

Pasvaliečiai iniciatyvą į savo rankas paėmė po ilgosios pertraukos, kuomet trečiajame kėlinyje laimėjo galingą atkarpą 17:4 ir persvėrė rezultatą – 71:65.

Visgi kėdainiečiai tuomet nenusileido, pelnė 10 taškų be atsako ir išlygino rezultatą – 84:84. Kitoje atakoje Steponas Babrauskas pelnė du taškus su pražanga, Evaldas Žabas ir Derrickas Low pridėjo po taiklų dvitaškį bei „Pieno žvaigždės“ vėl buvo priekyje. – 91:86.

Prasidėjus paskutinei minutei, Babrauskas buvo nubaustas nesportine pražanga, Toni Prostranas realizavo abi baudas, vėliau prametė du tolimus metimus, o prie baudų metimų linijos pasiųstas Low įtvirtino pasvaliečių pergalę Kėdainiuose – 94:90.

Sėkmingai komandos puolimui vadovavęs ir kamuolį skirstęs „Nevėžio“ įžaidėjas Toni Prostranas atliko 15 rezultatyvių perdavimų bei pakartojo paties užfiksuotą šio sezono LKL rekordą.

„Nevėžis“: Karolis Petrukonis 19, Paulius Petrilevičius 16, Ignas Vaitkus 12, Ivanas Smiljanvičius 12 (9 atk. kam.), Toni Prostranas 14 (15 rez. perd.), Vaidotas Volkus 11.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 18, Egidijus Dimša 16, Evaldas Žabas 13, Nikita Balašovas 11, Derrickas Low 10, Steponas Babrauskas 10.

Pauliaus Juodžio komentaras:

Ramūno Cvirkos komentaras:

2017-03-25 22:47
Gera kova.daug bloku .grazu ziuret buvo.

O sekme si vakara pasvalio puseja buvo.

--
2017-03-25 20:07
Gaila Nevėžio,tikrai galėjo laimėti.Nepasinaudojo proga,kad PPŽ dar užvakar žaidė BBL rungtynes.Love'as buvo ne toks,kaip visada,Tonis taip pat taiklumu nepasižymėjo ir prametė lemiamą metimą.Bet žaidėjai po traumų,tai suprast galima.Įdomios ir greitos rungtynės.