Nuotr.: eldesmarque.com
Nuotr. eldesmarque.com

Ispanijos aukščiausiojo krepšinio diviziono 25-ojo turo rungtynėse ginklus surėmė po vieną krepšininką iš Lietuvos savo gretose turinčios komandos. Deja, abu lietuviai rungtyniavo kukliai.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Pergalę šiame mače netikėtai šventė Martynas Pocius ir jo Mursijos UCAM (10-15) ekipa, kuri namuose 79:68 (19:22, 17:15, 19:13, 24:18) pranoko Tenerifės „Iberostar“ (18-7) su Mariumi Grigoniu.

Pocius per 14 minučių taškais prie pergalės neprisidėjo (0/2 dvitaškiai), atkovojo 2 kamuolius ir kartą pažeidė taisykles.

Grigonio minutes ribojo pražangos, kurių per viso labo 9 minutes jis spėjo surinkti 4.

Lietuvos rinktinės gynėjas pelnė 4 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos) bei atliko rezultatyvų perdavimą.

UCAM: Vitoras Benite 18, Billy Baronas 17, Nemanja Radovičius 12.

„Iberostar“: Tariqas Kirksay ir Georgios Bogrisas po 12, Davinas White‘as 11 (5 rez. perd.).

2017-03-26 17:26
Bc Partynas MociusPocius tai ir lavonas... Pagalvojus iki kur dasirito. Nuo zalgirio lyderio ar real madrid zaidejo iki lavonines komandos kurioj duoda atsikvept pagr. SG.Negaliu patiketi...--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt