Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Šarlotės „Hornets“ ekipa (33-40) nesudeda rankų kovoje dėl vietos NBA atkrintamosiose varžybose. Steve‘o Cliffordo auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje be didesnio vargo 120:106 (38:18, 31:29, 29:33, 22:26) susitvarkė su Fynikso „Suns“ klubu (22-52).

31
35
100%
7/7
67%
6/9

Vienuoliktąją vietą Rytų konferencijoje užimanti Šarlotės komanda dabar jau tik viena pergale atsilieka nuo devintąją dešimtą vietas besidalinančių Detroito „Pistons“ ir Čikagos „Bulls“ bei dviemis pergalėmis – nuo aštuntoje pozicijoje esančios Majamio „Heat“ ekipos.

Ketvirtąjį kartą per pastaruosius penkis mačus triumfavę „Hornets“ krepšininkai visus reikalus šiame susitikime sutvarkė dar per įspūdingai sužaistą pirmąjį kėlinį, kurio metu jie pirmavo net 30:7. 10 iš pirmųjų 13 savo metimų pataikę šeimininkai po pirmojo ketvirčio triuškino savo varžovus 38:18.

Jau aštuntąją nesėkmę iš eilės patyrusi Fynikso ekipa vėliau išlygino žaidimą, situaciją toliau kontroliavo „Hornets“. Tiesa, likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes Earlo Watsono auklėtiniai sugebėjo prisivyti 101:105, tačiau 11:0 tuomet spurtavę šeimininkai užsitikrino pergalę

Praėjusiose rugntynėse su Bostono „Celtics“ vieną rezultatyviausių individualių pasirodymų NBA istorijoje surengęs ir 70 taškų pelnęs Devinas Bookeris šį kartą buvo kuklesnis. „Suns“ lyderis pelnė 23 taškus (5/12 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 7/7 baudos) bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“: Kemba Walkeris 18 (9 rez. perd.), Marvinas Williamsas 21, Nicolasas Batumas 18 (10 rez .perd.)

„Suns“: Devinas Bookeris 23, T.J. Warrenas 21 (10 atk. kam.), Tyleris Ulisas 16 (9 rez. perd.).