Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Mike‘as D‘Antoni nusprendė verstis vos 8 savo auklėtiniais, tačiau jų pakako vienam įspūdingiausių šio NBA sezono Hjustono „Rockets“ (51-22) pasirodymų.

24
34
3
75%
6/8

Tris kėlinius fantastiškai puolime žaidusi Teksaso ekipa namuose 137:125 (37:31, 42:28, 34:29, 24:37) parbloškė Oklahomos „Thunder“ (41-31).

Net 4 žaidėjai nugalėtojų gretose pelnė daugiau nei 20 taškų, o galingiausiai rungtyniavo pirmus 11 savo metimų pataikęs ir 31 tašką surinkęs Lou Williamsas.

Domantas Sabonis rungtynėse be gynybos ant parketo buvo išbėgęs trumpam. Per 10 minučių lietuvis taškų pralaimėtojams nepelnė (0/3 dvitaškiai), bet atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Oklahomos klubo neišgelbėjo jo lyderis Russellas Westbrookas, kuris atliko 36-ąjį savo trigubą dublį šiame sezone. Įžaidėjas pelnė 39 taškus, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Jau pirmosiomis minutėmis 9:2 atitrūkę ir viso susitikimo metu pirmavę šeimininkai pamatus pergalei padėjo antrajame kėlinyje, kurio metu jie spurtavo 13:2 bei pabėgo į priekį 63:44.

Įpusėjus rungtynėms „Rockets“ jau buvo įmetę 11 tritaškių iš 19 bei pirmavo 79:59. Puolime D'Antoni kariauna nesustojo ir po ilgosios pertraukos – trečiajame kėlinyje ji triuškino varžovus 113:88.

Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas, kurio metu svečiams pavyko trumpam sumažinti atsilikimą iki vienžeklio skaičiaus (122:131). Paskutiniosiomis sekundėmis užtikrintą Hjustono komandos pergalę įtvirtino Nene blokas Saboniui.

„Rockets“: Lou Williamsas 31, Ericas Gordonas ir Trevoras Ariza po 24, Jamesas Hardenas 22 (12 rez. perd.).

„Thunder“: Russellas Westbrookas 39 (11 atk. kam., 13 rez. perd.), Enesas Kanteris 23, Victoras Oladipo 15.

Hardeno ir Westbrooko dvikova:

2017-03-27 13:42
nbas
Jau kazkaip graudoka ziureti i Westrboka....

--
2017-03-27 11:53
Nieko tie trigubi dubliai negarantuoja. Kolkas Hardenas arciausiai MVP.
2017-03-27 08:46
Spectre
Oj kaip noreciau matyt finale houstona o ne tuos warrijotus... :)
2017-03-27 08:35
Siaip
To as:

Reiktu paziuret rungtynes pries komentuojant. Absoliuciai nebuvo jokio specialaus bandymo surinkti trigubo dublio. Visi perdavimai buvo savalaikiai. Kamuoliai atsikovojo isvis nepastebimai. Kiek assistu sudegino komandos draugai dar nepataikydami laisvi. Taskus rinko irgi gerais metimais. Be westbrooko sianakt komanda butu pazeminta 40 tasku su tokiu houstono puolimu