Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Traumą patyręs DeMarcusas Cousinsas nerungtyniavo, todėl šansą gavo ir juo pasinaudojo geriausias savo rungtynes Naujojo Orleano „Pelicans“ (31-42) gretose sužaidęs Donatas Motiejūnas.

31
38
86%
6/7
15

Lietuvio padedami Alvino Gentry auklėtiniai svečiuose 115:90 (29:26, 26:14, 32:19, 28:31) sutriuškino Denverio „Nuggets“ (35-38) bei išsaugojo viltis patekti į atkrintamąsias varžybas.

Motiejūnas ant parketo praleido 19 minučių, pelnė 13 taškų (5/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 8 kamuolius, kartą suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose rezultatyviau rungtyniavo tik Anthony Davisas, kuris surinko galingą dvigubą dublį pelnydamas 31 tašką bei sugriebdamas 15 atšokusių kamuolių.

Iki reguliariojo sezono pabaigos likus 9 rungtynėms, „Pelicans“ užima dešimtąją vietą Vakarų konferencijoje ir nuo aštuntąją poziciją užimančios Portlando „Trail Blazers“ ekipos atsilieka 3 pergalėmis.

„Pelicans“ pergalės link pradėjo žygiuoti antrajame kėlinyje, kuomet spurtas 9:0 padėjo jiems įgyti dviženklę persvarą 40:30. Netrukus Luizianos ekipa laimėjo atkarpą 18:6 bei po ilgosios pertraukos jau pirmavo 66:44.

Šeimininkai niekaip negalėjo rasti priešnuodžių varžovų puolimui, todėl nuolat augęs skirtumas ketvirtojo kėlinio pradžioje pasiekė 30 taškų ribą – 89:59.

Mike‘o Malone‘o kariauna taip ir nebeatsitiesė, o paskutiniajame ketvirtyje dominavimą pratęsę „Pelicans“ krepšininkai šventė penktąją pergalę per pastaruosius šešis mačus.

„Nuggets“: Masonas Plumlee 16, Jamalas Murray ir Garry Harrisas po 13, Danilo Gallinari 11.

„Pelicans“: Anthony Davisas 31 (15 atk. kam.), Donatas Motiejūnas (8 atk. kam.), Jrue Holiday ir Jordanas Crawfordas po 13, E‘Twaunas Moore‘as 12.

Anthony Daviso pasirodymas:

2017-03-27 21:03
...
sakau kaip yra.. nekaltas jei tu aklas... Duotu jam 25-30min ir tiek laisves rinktu laisvai 15pts.
2017-03-27 15:42
to ..
Nesvaik čia su tais 15pts, nieko jis gero nepadaro dažniausiai net ir jei gauna daugiau laiko ir nelygink šito medžio su Jokič.

..
gavo laiko iskart rezultatas. Bet kitose vel Kuzinas zais ir kapiec... Zaistu po 25-30 min kaip tie visi Jokic ar kiti talentai irgi rinktu 15pts 6-7reb.
2017-03-27 13:24