Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Klay Thompsonas pelnė 21 tašką po ilgosios pertraukos, o jo vedama „Golden State Warriors“ (59-14) komanda iškovojo septintąją pergalę iš eilės.

20
32
80%
4/5
2

Steve‘o Kerro auklėtiniai namuose 106:94 (25:28, 31:26, 27:27, 23:13) palaužė Memfio „Grizzlies“ (40-33) krepšininkų pasipriešinimą.

Memfio ekipa susitikimo pradžioje kibo varžovams į atlapus ir atkakliai priešinosi jiems tris kėlinius, po kurių Oklando klubas pirmavo tik 83:81.

Vis dėlto lemiamame ketvirtyje NBA vicečempionai pradėjo įrodinėti savo pranašumą. Spurtas 7:0 leido jiems įgyti dviženklę persvarą 96:86.

Netrukus 5 taškus iš eilės pelnė Stephenas Curry, o 101:89 į priekį pabėgusi „Warriors“ ekipa šansų varžovams atsitiesti per likusias 3 minutes jau nebepaliko.

„Warriors“: Klay Thompsonas 31, Stephenas Curry 21 (11 rez. perd.) Andre Iguodala 20.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 29, Zachas Randolphas 15, JaMychalas Greenas 13.