Pergalingai Klaipėdos miesto Mero taurės turnyrą pradėjo „Neptūno“ krepšininkai. Klaipėdiečiai pirmose rungtynėse 88:81 (34:21, 12:24, 22:15, 20:21) nugalėjo Dnepropetrovsko „Dnepr“ ekipą iš Ukrainos.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo klaipėdiečiai, kurie antrajame kėlinyje buvo įgiję 15 taškų persvarą (36:21), tačiau svečiai nepasidavė ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos 1 taškas (46:45).

Po pertraukos ir toliau vyko nuožmi kova. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę uostamiesčio ekipa priekyje buvo tik 2 taškais (82:80), tačiau rungtynes nedideliu spurtu 6:1 užbaigę neptūniečiai iškovojo pergalę.

„Neptūnas“: Vaidotas Pridotkas 17, Vitalijus Stanevičius 13, Marius Kasiulevičius 13, Paulius Počiuipa 12, Giedrius Jankauskas 8 (8 atk. kam.).

„Dnepr“: Maksimas Vilxobetskis 13, Vadimas Matiukevičius 13, Vladimiras Kovalas 11, Grigorijus Hižniakas 10 (5 blokai).

•

Kitose ketvirtadienio (09.13) rungtynėse nesėkmę patyrė Ainaro Bagatskio treniruojama Valmieros „Lačplėša alus“ komanda. Ji 84:92 (21:29, 15:19, 27:21, 21:23) nusileido Sankt Peterburgo „Spartak“ krepšininkams.

„Lačplėša alus“: Ingus Bankevičius 21, Adrejus Jansonas 15, Vladimiras Štimacas 10 (5/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 6 atk. kam.), Juozas Ramanauskas 10.

„Spartak“: Milovanas Rakovičius 19, Rafaelis Araujo 13, Dmitrijus Nikolaevas 12, Josefas SMithas 10, Konstantinas Nesterovas 10.