21
11
70%
7/10

Marijampolės „Sūduva“ pademonstravo uraganinį puolimą ir tiesiausiu keliu pateko į Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalą.

Rimvydo Samulėno auklėtinės svečiuose 82:47 (10:18, 23:15, 29:5, 20:9) sutriuškino Klaipėdos „Fortūną“ ir pusfinalio seriją laimėjo 2-0.

Klaipėdietės galingai pradėjo mačą ir pirmavo 18:8. Visgi antrajame kėlinyje padėti stabilizavosi ir mačas vyko taškas į tašką. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 33:33.

„Sūduva“ trečiąjį kėlinį pradėjo itin galingai ir ketvirtį laimėjo net 29:5. To pakako, kad paskutinysis kėlinys būtų tik formalumas.

Suvalkietės finale žais su Vilniaus „Kibirkšties“ ir Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ poros nugalėtoja. Kol kas komandos yra pasidalijusios po pergale.

„Sūduva“: Laura Svarytė 15 (11 atk. kam.), Victoriia Mazur ir Arina Bilotserkivska po 13, Neringa Skadaitė 9.

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 14 (11 atk. kam.), Roberta Mizgerytė 8, Andra Gabalytė 7.