Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Donatas Motiejūnas vakar pelnė 13 taškų, sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių ir padėjo savo komandai iškovoti pergalę, tačiau šįkart puolėjas vėl liko ant atsarginių žaidėjų suolelio, o be jo ir DeMarcuso Cousinso rungtyniavusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (31-43) patyrė nesėkmę.

20
34
50%
4/8
19

Vėl galingai žaidęs Anthony Davisas pateko į NBA istoriją, bet jo vedama ekipa varžovų aikštėje 100:108 (21:28, 30:28, 20:25, 29:27) neatsilaikė prieš Jutos „Jazz“ (45-29).

Antrojo kėlinio pradžioje „Pelicans“ turėjo 18 taškų deficitą (21:39), tačiau ėmė mažinti skirtumą ir prieš ilgąją pertrauką priartėjo iki penkių taškų (51:56), o trečiojo kėlinio pradžioje persvėrė rezultatą (61:59).

Tuomet „Jazz“ vėl pakilo į šturmą ir po atkarpos 17:2 įgijo 13 taškų pranašumą (78:65). Didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį „Jazz“ turėjo dviženklę persvarą, o „Pelicans“ krepšininkams buvo pavykę priartėti tik iki 6 taškų skirtumo.

„Rungtynių pabaigoje jau buvome šiek tiek pavargę. Gerai gynėmės, bet varžovai pataikė sudėtingus metimus. Ko mes nepadarėme, jie padarė. Žaidėme išties gerai, tačiau oponentai sumetė savo metimus“, – po rungtynių sakė „Pelicans“ treneris Alvinas Gentry.

Kalbėdamas apie fantastiškus metimus pataikiusius varžovus, Gentry įvardino Joe Inglesą ir Joe Johnsoną. Australas pataikė visus 5 savo tritaškius, o Johnsonas įmetė 2 tolimus metimus iš 3.

Fantastišką formą demonstruojantis Davisas trečiose rungtynėse paeiliui sugebėjo pelnyti bent 30 taškų ir atkovoti bent 15 kamuolių. Jis pakartojo antrą ilgiausią tokių rungtynių seriją per pastaruosius 20 metų.

Šįkart puolėjas per 41 minutę pelnė 36 taškus (11/21 dvit., 1/2 trit., 11/14 baudos), atkovojo 17 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo tris metimus ir surinko 46 naudingumo balus.

Tuo metu nugalėtojų gretose po krepšiu galingai kovojo vidurio puolėjas iš Prancūzijos Rudy Gobertas. Jis per 40 minučių įmetė 20 taškų (8/11 dvit., 4/8 baudos), sugriebė 19 kamuolių ir blokavo 5 kamuolius.

„Jazz“: Rudy Gobertas (19 atk. kam., 5 bl.), ir Rodney Hoodas po 20, Joe Inglesas 19 (5/5 trit.), George’as Hillas 17, Joe Johnsonas 12 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Pelicans“: Anthony Davisas 36 (17 atk. kam., 3 bl.), Jrue Holiday 19, Jordanas Crawfordas 12, Solomonas Hillas 11 (8 atk. kam.).