Nuotr.: Instagram
Nuotr. Instagram

Po triuškinamo pralaimėjimo atsitiesusi Maskvos „Dinamo“ komanda su Kamile Nacickaite priešakyje žengė į stipriausiųjų Rusijos moterų lygos ketvertuką.

Lietuvė pelnė 18 taškų, o Maskvos klubas išvykoje vykusiame trečiajame ketvirtfinalio mače 80:72 palaužė Vologdos „Chevakata“ žaidėjų pasipriešinimą ir serijoje triumfavo 2-1.

Pastaroji ekipa reguliariajame sezone buvo vienu laipteliu aukščiau – ketvirtoje vietoje.

Pusfinalyje Maskvos komandos laukia stipriausias pirmojo etapo klubas – Kursko „Dinamo“.

Nacickaitė susitikimą pradėjo starto penkete, aikštėje praleido 32 minutes, per kurias pataikė 4/10 dvitaškių, 2/8 tritaškių ir 4/6 baudų.

Ji taip pat atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 3 kartus prasižengė, blokavo 1 metimą, 2 sykius suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

Fantastišku galingu dvigubu dubliu nugalėtojų gretose išsiskyrė Ksenia Tichonenka, kuri per 34 minutes pelnė 18 taškų (8/14 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 22 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

Vologdos klube rezultatyviausiai žaidė 30 taškų (11/15 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 5/9 baudos) į varžovių krepšį įmetusi Emma Cannon, taip pat dar sugriebusi 10 kamuolių.