Nuotr.: D.Stankevičiūtė
Nuotr. D.Stankevičiūtė

Antrąją pergalę Mezon-NKL pusfinalio serijoje iškovojo ir per žingsnį nuo finalo atsidūrė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komanda.

25
26
57%
4/7
63%
5/8

Po ilgosios pertraukos dominavę Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 80:67 (17:24, 12:20, 26:15, 25:8) įveikė Šakių „Vytį“.

Serijoje iki trijų pergalių klaipėdiečiai jau pirmauja 2-0. Trečiosios serijos rungtynės ketvirtadienį vyks Klaipėdoje.

Antrojo kėlinio viduryje Sheltonas Jacksonas smeigė du tritaškius, Marijus Užupis ir Augustinas Jankaitis pridėjo po dvitaškį, iš artimo nuotolio pasižymėjo ir Jacksonas, o po jų metimų pasibaigus ketvirčiui „Vytis“ pirmavo 15 taškų skirtumu (44:29).

Trečiajame kėlinyje Šakių klubas po dviejų iš eilės Pauliaus Beliavičiaus tritaškių buvo priekyje 42:30, tačiau antroje mačo pusėje šeimininkai įkrito į duobę. Mindaugas Stašys pelnė aštuonis taškus iš eilės ir prieš lemiamą kėlinį „Nafta-Uni-Akvaservis“ atsiliko tik 55:59.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje klaipėdiečių kapitonas Viktoras Chodosovskis pelnė 7 taškus iš eilės ir savo ekipą išvedė į priekį 62:61. Visgi įpusėjus kėliniui švieslentėje degė lygūs skaičiai – 65:65.

Tuomet Chodosovskis pataikė vieną baudą, o Erikas Kubilius smeigė svarbų tritaškį (69:65). Uostamiesčio ekipa neketino sustoti ir po dar dviejų dvitaškių likus 2 minutėms jau pirmavo 73:65. Paskutinėmis minutėmis klaipėdiečiai savo persvarą padidino iki 13 taškų (80:67).

„Vytis“: Sheltonas Jacksonas 15, Marijus Užupis 13, Paulius Belevičius 12 (5 rez. perd.), Augustinas Jankaitis 10 (10 atk. kam.), Gytis Radzevičius 9.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Viktoras Chodosovskis 25 (4/7 trit., 7 atk. kam.), Erikas Kubilius 19 (9 atk. kam.), Mindaugas Stašys 16, Deividas Anužis 8.

2017-03-29 05:06
Vytukas
O galvojat ten žaidžia nornalūs žaidėjai ?! xD visi slabakai per tėvus, draugus įkišti ir tiek.. mamyčiukai

--
2017-03-29 00:40
Neutralus
Taciau nemegstantis realybes sou, primadonu ir panasiu dalyku - todel belieka pasveikinti sia keistoko pavadinimo ir be kilimo i LKL galimybes (nes jos karta jau atsisake) komanda su antraja pergale is eiles :)
2017-03-29 00:29
To Kasioras
Tau su galva viskas gerai?Ar visdelto pusdurnis esi?

--
2017-03-28 21:57
yyy
o kodel tos parodijos komandeles tiek nedaug gal vel gripas užsidekit kaukes skaigiriniai
2017-03-28 21:52
žemaitis
vel kaimiečiai pasikrove malku
2017-03-28 20:58
kašioras
jeigu norėjo išdurti varžovus,tai tikrai pavyko,nes šnd. Stašio netgi niekas nedengė.apgailėtinas vaišvila..

--
ajajai viena sezona neapsiseke Skaisgirio projekteliui, o dabar ir vel apsidirbs. Visos komandos kaip komandos, o sita realybes sou "komanda" kiso per visus galus i eteri. Kas ka padare, pasiko ir panasiai. Ir sugalvok tu man kad tai neva FANU KOMANDA. Kad tik ilysti i subine paprastam ziurovui.
-1
2017-03-28 20:53
kašioras
ką čia išdūrinėja klaipėda?paskelbė,kad stašys iškrito iki sezono pabaigos,o šnd.jau žaidė.ką jie nori išdurti:lygą,žiūrovus,save,ar varžovus?

--
2017-03-28 20:52
R
Vel tele3 projektas paturetas :) Maziau kaip mergos pries kameras maivytusi , o artu treniruotese.

BNEWS klaidas issitaisykit . Po 2 keliniu buvo 44-29 , bet vat treciam po poros trajaku sumazejo iki 42-30? Kur logika? Ar kalat copy - paste.
2017-03-28 20:38