Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Anthony Davisas ir DeMarcusas Cousinsas surinko pusę komandos taškų, o jų vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ (32-43) savo žiūrovų akivaizdoje 121:118 (27:23, 36:28, 26:32, 32:35) palaužė Dalaso „Mavericks“ (31-43).

30
36
55%
11/20
100%
8/8

„Pelicans“ laimėjo septintąjį kartą per pastarąsias 10 rungtynių. Tuo metu Dalaso krepšininkai suklupo trečią kartą paeiliui.

Šiose rungtynėse ant parketo nepasirodė lietuvis Donatas Motiejūnas. Jis praleido jau antrąjį mačą iš eilės.

Ant parketo sugrįžo vienas „Pelicans“ lyderių Cousinsas, kuris buvo iškritęs iš rikiuotės dėl čiurnos skausmų. Vidurio puolėjas iškart žaidė 40 minučių.

Prasidėjus priešpaskutinei minute „Pelicans“ pirmavo 117:114, o tuomet galingai į krepšį įkrovė puolime kamuolį sugriebęs Davisas. „Mavericks“ komandoje dvitaškį įmetė Sethas Curry, tačiau netrukus tuo pačiu atsakė ir Jordanas Crawfordas. Curry vėl buvo grąžinęs savo komandą iki 3 taškų skirtumo (118:121), tačiau labiau priartėti „Mavericks“ nepavyko.

Šiose rungtynėse siautė Naujojo Orleano komandos aukštaūgiai Davisas ir Cousinsas. Davisas per 36 minutes pelnė 30 taškų (11/20 dvit., 8/8 baudos), sugriebė 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Davisas jau ketvirtose rungtynėse paeiliui pelno bent 30 taškų ir atkovoja bent 13 kamuolių. Pastarąjį kartą NBA istorijoje tokią statistiką 2000 metais užfiksavo legendinis Shaquille’as O’Nealas.

Tuo metu Cousinsas surinko 29 taškus (8/14 dvit., 1/5 trit., 10/12 baudos), sugriebė 16 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo vieną metimą.

Rungtynėse Devinas Harrisas ant parketo praleido vos 6 minutes. Įsikarščiavęs krepšininkas puolė teisėją, o jį laikė komandos draugai. Harrisas buvo iškart išvarytas iš aikštės.

„Pelicans“: Anthony Davisas 30 (8/8 baudos, 13 atk. kam.), DeMarcusas Cousinsas 29 (8/14 dvit., 10/12 baudos, 16 atk. kam., 6 rez. perd.), Jrue Holiday 18 (7 rez. perd.), Dante Cunninghamas ir Jordanas Crawfordas po 15.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 23 (2/2 trit., 7/7 baudos, 7 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 19 (2/2 trit., 5/5 baudos, 8 atk. kam.), Sethas Curry 18, Yogi Ferrellas 15.

Cousinso metimas su antrojo kėlinio sirena:

Daviso ir Cunninghamo šuolis ant sekretoriato:

Harrisas išvaromas iš aikštės:

2017-03-30 10:18
lol
Svarbu, kad DMO turi savo garantuota role komandoje, praktiskai nepajudinama role. Ir su kiekvienom rungtynem kelia savo verte ir kaina, daro tai, ko labiausiai sieke ir norejo, kaip laimetojas.
2017-03-30 08:45